Şahan Gökbakar'dan 'Recep İvedik 6' müjdesi

Komedyen Şahan Gökbakar, gişe rekorları kıran 'Recep İvedik' severlere serinin 6'ncı filminin müjdesini verdi.

Şahan Gökbakar'dan 'Recep İvedik 6' müjdesi

Son filmi Recep İvedik 5, yaklaşık 7,5 milyon kişi tarafından izlenen Şahan Gökbakar, 6'ıncı film hakkında konuştu.

Kardeşi Togan Gökbakar ile ön hazırlığa başladığını söyleyen Şahan Gökbakar, "Aklımızda 'Recep İvedik 6' için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. 2019'da vizyonda olacak" ifadelerini kullandı.

RECEP İVEDİK SERİSİ

İlk film 2008 yılında vizyona girdi ve çok izlenmesi nedeniyle arka arkaya 5 devam filmi daha çekildi. Togan Gökbakar’ın tüm filmlerde yönetmenliğini üstlendiği filmler, internet ortamında ve sinema salonlarında en çok izlenen filmlerden biri haline geldi.

Neredeyse her yıla bir film sığdıran Şahan Gökbakar ise serilerle ününe ün kattı. İkinci film, 2009, üçüncü 2010, dördüncü 2014 beşinci ise 2017 yıllarında gösterime girdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
yeter... lütfen gelmesin... hemen defolsun gitsin hatta !
Türkiyedeki gerçek hayatı yansıtan tek adam
Mujdemi.Bu filmin 1 inin yarısını seyrettim ancak daha fazla dayanamadım.Fakat filmden anlayan bir dünya insan izledi.Demekki sorun benim gibilerde.
süpersin dostum harikasın..
Eğer sanatçı iseniz sizi de 20 sene sonra Tamer karadağlı/Necati şaşmaz/Muazzes ersoy/Tek yapıtlar ve klişeler ile hatırlamamız lazım sizi Sayın Gökbakar
Bence bu adamın filmlerinin ćok izlenmesi insanlarımızın zeka seviyesinin ne derece düşük olduğunu gösteriyor
Çeşme akarken doldur küpünü şahan efendi. Bi bu recep ivedik tuttu. Sende o musluktan doldur küpünü
Yeter artık iyice suyunu cıkarttı hot hut la filimmi olur işte ülkenin halini bu filim gösteriyor zaten..İlimle bilimle bilim kurguyla ilgili bir filim olsa ülkemizde 100 kişi gitmez işte o yüzdende hep dış ülkelerin boyundurlugu altında olmaya mecburuz..
şimdi millet dökülür bunu mu izliyorsunuz diye ama adam rekoları egale ediyor ve bu yorumu yapanlar ilk önce koşyuyorlar ve çok fazla gülüyorlar çıktıkdan sonra olmamıs ama yüzleri kıpkırmızı ağızlar kualklarda
film yılbaşından sonra çıktı.hala internette yok.ama yabancı filmler çıkar çikmaz internette onlar çıkıyorsa bu film niye çılmıyor.bunun için şahanı pretosto ediyorum.
aman ne haber..! ne haber..! Hoşgeldiiiin...gözümüz yollarda kaldı. Magandalığı meşrulaştıran ve sevimli gösteren kahramanımız...
sen komedyen isen,ben de Edison'um..
recep ivedik 1 in disindaki butun filmleri copluk
7-8-9-10 nasılsa millet izliyor ölene kadar çek bu millete müstehak
hiç ilgielnmşyoeum
sadece cebini doldurmayı düşünen popülist bir star ve çakma sanatçı, türkiyedeki bir çokları gibi...
dünyada bu kadar sorun var, modası geçmiş insan tiplemeleriyle cebini dolduran bir uyanığın saçmalıklarına nasıl tahammül edip, durmadan sömürülüyor bu insanlar anlamıyorum...
gurbetci olarak yorumum supersin avrupa sinemalarinda baktimiz en iyi film di helal olsun sana kardasum :))
Diğer Haberler