SPOR

CANLI

Saray kaynıyor!

Drogba artık gün sayıyor, Burak ve Selçuk gibi yerli yıldızlar baskı altında... Ünal Aysal'ın eleştirileri Mancini'nin kulağına gitti, İtalyan hoca tavır yapıyor. En büyük bomba 1 numara ile ilgili: Sezon sonu başkan bile bırakabilir!

Saray kaynıyor!

Sezon başı ve Ocak döneminde transfer rekoru kırıp ciddi bir yenilenme adımı atılsa da Galatasaray’da ‘ideal’ düzende büyük bir değişim olmadı.

[Haberin devamı için tıklayın](http://sayyac.mynet.com/tiklama/471?tags=fanatik&url=: http://www.fanatik.com.tr/saray-kayniyor_3_Detail_32_359899.htm?utm_source=mynet&utm_medium=mynetvideo?ref=mynet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Beter olun!!!
sizi ATATÜRK izmirde denize dökmemişmiydi?!
Takımın durumundan gayet memnunum. Şampiyonlar liginde finaller oynayabilen klasik bir takım oldu, artık finallerde GS isminin olması supriz değil. Teşekkürler Galatasaray... Bu finallerden birisi KUPA sağlanacaktır elbet...
ne içtin sen ...
fener avrupanın neresinde yada bjk neresinde
SALAK GALATA SİZDEN ADAM OLMAZ ADAMLARI KÖTÜ BJK DAHA İYİ SALAK GS
95 DOGUMLU ERGEN,SEN BABANLA BERABER VİTAMİN OLARAK ASKERLİK YAPARKEN,BİZLER TOPRAK SAHADA AMATÖR TOP OYNARDIK,VELHASIL GALATA DEGİL,GALATASARAY DİYECEKSİN,SALAKLIK SİZE ÖZEL BİR DURUM,ADAMLIK BİZE.. BJK KÜLTÜRÜ ALMIŞ OLSAN,FENERLİ AGZIYLA KONUŞMAZDIN !!!
salak derken ne demek istedin anlayamadık,
Takım
O
Av
P
Geri Dön