Şarkıcı Nevin'den Mehmet Ali Erbil'e sert sözler!

Mehmet Ali Erbil'den hamile kalıp çocuğunu aldırdığını açıklayan şarkıcı Nevin Şimşek, önceki gün sunuculuk yaptığı yarışmada rahatsızlanan 60 yaşındaki şovmen hakkında, 'Beni defalarca aldattı. Ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak' dedi.

Şarkıcı Nevin'den Mehmet Ali Erbil'e sert sözler!

Geçtiğimiz gün Miss Fashion TV 2017'nin sunuculuğunu üstlenen Mehmet Ali Erbil, Yarışma sırasında rahatsızlandı. Tansiyonu yükselen ünlü şovmen, "Ayakta zor duruyorum" diyerek geceden ayrıldı.

"ALLAH KORUSUN HAMİLE KALIR FALAN"

Sağlık durumuyla ilgili bir televizyon programına katılan 60 yaşındaki ünlü isim, "Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine. Geçen hafta tetikledi 3-4 gün evden çıkamadım" derken, "Yarışmada birinci olan kızı, tebrik bile edemedim. Allah korusun hamile kalır falan" sözleriyle şarkıcı Nevin'e göndermede bulundu.

"YATAKLARDAN ÇIKAMAYACAK"

Kısa süre önce Mehmet Ali Erbil'den hamile kaldığını ve şovmenin zoruyla hamileliğini sonlandırdığını iddia eden Nevin Şimşek, şovmenin isim vermeden kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi. Nevin'in açıklamaları şöyle:

"Allah büyüktür, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Mehmet Ali Erbil ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak hastalıklardan ötürü. Allah ıslah etsin. Bebeğimi aldırdığım için çok pişmanım. Bu vicdan azabını hayatımda boyunca çekeceğim. İkinci el araba mevzusunu defalarca açıkladım, bu adam 3 aylık ilişki süresince bana bir iğne bile almadı. Hamilelikte benimle ilgilenmedi kızlarla defalarca aldattı. Başka kızla 'sevgili' diye haberleri çıktı. Ben de onun üzerine ikinci el araba istedim bunun bebeğimle en ufak alakası yoktur. Benim hakkımda bilip bilmeden konuşulsun istemiyorum yaramı deşmesinler artık yeter."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
zihinsel engelli bir bayan ve bu durumdan istifade eden bir yaratık
nevin şimşeğe şunu sormak istiyorum; 10 kere evlenmiş boşanmış 34 yaş farkı olan zengin biriyle senin ne işin var? adamın torunu yaşındasın ayip ya
Kepaze kart zampara !
MAMİ bilir işini.
senin kadar asagilik bir insan daha yoktur eminim senle takilanlarda en az senin kadar asagiliktir...
sanki adam tecavüz etti. aldırmasaydın o zaman silah mı dayadı? ya yapmayacaksın ya da aldırmayacaksın çocuğu? doğmamış bebeğin sırtından prim yapılıyor günah be
bu kiz ne rden sarkici mehmet ali erbili kullanacakdi kaldi ortada salak yaa resmen cahil..kim yapdiki bu kizi sarkici
Diğer Haberler