SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Seçil Erzan'a küfürlü tezahürat sonrası Arda Turan ile taraftar arasında gerilim: ''Maç sonunda görüşeceğiz sizinle''

Trendyol 1. Lig 15. hafta maçında Eyüpspor, sahasında ağırladığı Şanlıurfaspor'u 4-0 yenerek liderliğini sürdürdü. Karşılaşmanın oynandığı sıralarda Eyüpsporlu bazı taraftarlar, Seçil Erzan'a yönelik küfürlü tezahüratlarda bulundu. O anlarda Arda Turan'ın tribünlere tepkisi ise dikkatlerden kaçmadı.

Seçil Erzan'a küfürlü tezahürat sonrası Arda Turan ile taraftar arasında gerilim: ''Maç sonunda görüşeceğiz sizinle''

Eyüpspor - Şanlıurfaspor karşılaşmasında Eyüpsporlu bazı taraftarlar, Seçil Erzan'a küfürlü tezahüratlarda bulundu. Arda Turan küfürlü tezahürata büyük tepki gösterdi.

EN ÇOK PARA KAPTIRAN İSİMLERDEN

Screenshot_1

Seçil Erzan'a en çok para kaptıran isim olan Arda Turan, küfürlü tezahüratı duyunca bir hayli sinirlendi. Teknik ekip dahil tribüne doğru yöneldi ve taraftarlara tepki gösterdi.

"GÖRÜŞECEĞİZ MAÇTAN SONRA"

Screenshot_2

Yapılan tezahüratlara sinirlenen Arda Turan, tribünlere doğru dönerek, "Ne gerek var şimdi? Görüşeceğiz sizinle maçtan sonra..." şeklinde isyanda bulundu.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ DELİL OLARAK DAVA DOSYASINA GİRMİŞTİ

Screenshot_3

Bankacı Seçil Erzan'ın, Arda Turan'la yaptığı ve Turan tarafından kayda alınan telefon görüşmeleri delil olarak dava dosyasına girmişti. Görüşmelerde, Turan'ın 7,5 milyon dolarının akıbetini sorduğu, banka yöneticileriyle görüşmeye gitmeden önce fondaki kişilerin listesini istediği, Seçil Erzan'ın ise bankanın bu işin duyulmaması için zararı tazmin etmek zorunda olduğunu söylediği kayıtlara işlenmişti.

Canlı Skor


[RMV-10]
Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler