Seda Sayan'dan Cumhurbaşkanı'na sosyal medya yasası teşekkürü! 'Milletin anasına avradına sövmek...'

'İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi' kabul edildi. Sosyal medya yasasıyla ilgili haberler gündem olunca Seda Sayan paylaşım yaptı.

Seda Sayan'dan Cumhurbaşkanı'na sosyal medya yasası teşekkürü! 'Milletin anasına avradına sövmek...'

Sosyal medya düzenlemesine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurul'da AK Parti ve MHP'li milletvekillerinin oyları ile kabul edildi. Bu haberin gündeme düşmesinin ardından Seda Sayan'dan mesaj gecikmedi.

Seda Sayan yasayı destekleyerek şunları söyledi:

Capture
"Sosyal medya yasası hayırlı olsun. Fake hesaplarla milletin anasına avradına sövmek artık bitti. Emeği geçenlerden Allah razı olsun."

Seda Sayan paylaşımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da menşınlayarak alkış emojisi koymayı ihmal etmedi.

TBMM Genel Kurulu'nda, AK Parti ve MHP'li milletvekillerinin imzasını taşıyan, 'İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi' görüşülerek kabul edildi. AK Parti ve MHP'lilerin oyları ile kabul edilen kanunla, 'İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'a' 'sosyal ağ sağlayıcı' şeklinde yeni bir tanımlama getiriliyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
ülke batıyor kimsenin umrunda değil yok ayasofya yok sosyal medya yaa altın gramı 440 oldu euro 8,26 dolar 7,02 ülke çok berbat döngüde ekonomi resmen batmak üzere akp sen varya çok kurnazson çoook hedef şaşırtma ya bir tane insan yazar gazeteci ya ekonomi berbat durumda diyemiyor
@murat_1990_saezs türkiye'de muhalefet : 80ler : ülke batıyor millet aç, 90'lar : ülke batıyor millet aç, 2000ler : ülke batıyor millet aç, 2010lar : batıyor millet aç, 2020'ler ülke batıyor millet aç.
Tok açın halinden biçbir zaman anlamaz
@murat_1990_saezs Allhtan korkun diyeceğim, sizlerde öyle korku olsa, böyle yazı yazamazsınız! Açlık yılları 1940-1950 / 1960 ila 2002 yıllarında kaldı! Evine maaş girmeyen bir yoksul göster, ve yoksul olduğunu kanıtla kurbanımı onunla paylaşayım..
seda bekleme yapma devam et.
Geç bile kalınmıştı.Küfürsüz hakaretsiz bir düşünce özgürlüğü oldu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler