Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı yorumlarına sert tepki

Seda Sayan Şeyma Subaşı'nın kitabındaki "Hidrolik asit ve nemlendiriciyi unutma" açıklamasına tepki göstermiş ve "Bu kitabın toplatılması lazım" demişti. Sayan'ın bu yorumuna gelen eleştirilere Sayan sert tepki gösterdi.

Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı yorumlarına sert tepki

Bir televizyon programına konuk olan Seda Sayan Şeyma Subaşı'nın kitabındaki cilt bakımıyla ilgili yapılan hataya tepki göstermişti.

Sayan açıklamasında "Sakın kullanmayın. Kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Ama editörlerin suçu… Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Böyle bir şey olur mu? Bir dakika ya, ne yapıyorsunuz siz? Buradan ceza alır. Her türlü ceza alır, sen şimdi 'bunu kullanın' diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş. Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın.

Sakın kullanmayın, uygulamayın çoluktan çocuktan uzak tutun. Elinizi bile sürmeyin" demişti.

Capture

Bu açıklamanın ardından Sayan'a takipçilerinden yorum yağdı. Sayan kendisine gelen bazı eleştirilere ise yanıt verirken ağzını bozdu. Bir takipçisi Sayan'a "1 sene önce Şeyma'ya köpek olanlar şimdi köpek gibi saldırıyor" deyince Sayan çileden çıktı ve takipçisine "Kimse kimseye köpek olmaz; dangalak doğru yorum yaz" dedi.

Sayan kendisine "Şeyma-Acun evliliği devam etse aynı tepkiyi gösterir miydin" sorusuna ise "ben evlerinden çıkmıyordum" diyerek tepki verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Seda sayan doğru söylüyor Şeyma okumayı bilmeden kitap yazarsa olacağı buydu zaten!
Seda Sayan haklı hidrolik asit yani HCl kuvvetli bir asittir. Editörler bu yazım yanlışı atlamış bence de düzeltme yapılmalı
seda sayan bu konuda haklı hidrolik asit yazısını orada gören bilinçsiz kişilerin düşeceği durumu şeyma subaşı ya düşünememiş yada kirabının son kontrolünü yapmamış yada hiç birşey umrunda olmamış hidrolik asiti sürmekten mi bahsetmiş birde içilen hyalüronik asit ten bahsetmiş olsa insanlar gidip hidrolik asit alıp içecek çok haklı bir karşı çıkma olmuş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler