MAGAZİN

Seda Sayan Sayısal Loto'yu "Haydi Bismillah..." diyerek sununca dalga konusu oldu

Seda Sayan Sayısal Loto'yu "Haydi Bismillah..." diyerek sununca dalga konusu oldu

Seda Sayan Sayısal Loto çekilişiyle ekrana döndü. Çılgın Sayısal Loto toplarının çekilişinden önce, "Haydi Bismillah" diyerek şans oyunu hakkında bilgi veren Seda Sayan dalga konusu oldu.

Son olarak TV8'de ekrana gelen Yemekteyiz programıyla izleyici karşısına çıkan Seda Sayan, dün akşam ekrana döndü. Seda Sayan'ın sunumuyla “Çılgın Sayısal Loto” TV8'de başladı.

"HAYDİ BİSMİLLAH"

ElHZfWOXEAEt85K

Seda Sayan dün akşam ilk kez Çılgın Sayısal Loto'yu sundu. Seda Sayan'ın sözleri ise sosyal medyada gündem oldu.

Seda Sayan, topların çekilişinden önce, "Haydi Bismillah" dedi. Sayan daha sonra şans oyunu hakkında bilgi vererek çekilişi yaptı. Sayan'ın çekilişe başlamadan önce besmele çekmesi sosyal medyada gündem oldu. Sayan ile dalga geçen sosyal medya kullanıcıları Sayan'ı eleştirdi.

1

2

3

4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
cahil bir yönetimin cahil insanları. harama besmele ceken,kiliseyi açarken besmele çeken,faize helal hoş olsun diyen,bakara makara cima cuma diyen,peygamber gurur yaptı biz yapmadık diyen kara cahiller toplulugu.seda sayanda gerçegi görmeyen,görmek istemeyen, dönen çarkta yerini almak isteyen nefislerine yenik düşmüş zavallılar
Eline sağlık kardeşim söylemesi gereken herşeyi söylemişsin insanlar kuranı anladığı dilde okumamakta ısrar ederlerse herkes dini istismar ederek din tüccarlığı yapar ve Allah ile aldatır
haydi bismillah diyorlarsa...kumar ve din tartışması bitmiştir. aynen minareye paratoner takınca din ve bilim arasındaki tartışmanın bitmesi gibi..
hadi hayırlısı sen daha yasiyomusun.
Geri Dön