SPOR

CANLI

Şehit Fethi Sekin'in oğlu Altınordu'da futbol oynuyor

Galatasaray Spor Kulübü, İzmir'de şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in oğlu için başlatılan kampanya sonrası harekete geçti.

Şehit Fethi Sekin'in oğlu Altınordu'da futbol oynuyor

İzmir Adliyesi'nde teröristleri durdurarak tarihe geçen ve büyük bir kahramanlık gösteren Polis memuru Fethi Sekin'in oğlunun bir dönem Altınordu alt yapısında oynadığı daha sonra Altay'a geçtiği ortaya çıktı.

3 çocuk babası olan Fethi Sekin'in küçük oğlunun Altınordu Futbol Kulübü'nün alt yapısında oynadığı öğrenildi. Sekin'in oğlu daha sonra Altay'a geçiş yaptı. Kahraman polis'in facebook hesabında paylaştığı fotoğraflarda oğlunu tribünden polis üniformasıyla izlediği görüldü.

Adliye saldırısını hayatı pahasına önleyerek bir kahramanlığa imza atan şehit Sekin'in, Altınordu'da futbol oynayan oğlunun bir maçını izlerken çekilmiş fotoğrafı yürek dağladı. Bombalı araçla dikkat dağıtarak kalaşnikoflarla adliyede katliam yapmak isteyen hain teröristlerin yapmak istediği büyük katliamı, canı pahasına girdiği çatışmada şehit olarak engelleyen şehidimiz Sekin'in oğlu için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

Galatasaraylı olduğu öğrenilen Fethi Sekin için taraftarlar "Fethi Sekin'in oğlu G.Saray alt yapısına alınsın" diye kampanya başlattı.

Galatasaraylı taraftarlar #FethiSekininOğluGalatasaraya TT çalışması başlattı.

GALATASARAY KAYITSIZ KALMADI VE RESMİ SİSTEDEN BİR AÇIKLAMA YAYINLADI

İşte Galatasaray Kulübü’nün resmi internet sitesinden yaptığı o açıklama:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
AİLESİNİ SEVEN BİR İNSAN ZATEN VATANINI DA SEVER. TERÖRİSTLER DE BU KAVRAM YOK. ALLAH RAHMET EYLESİN KAHRAMAN POLİSİM.
@kozmonot_2014 Büyük polise büyüklüğünü yaptın ya Galatasaray, okurken ağlattın ya bizi bu hale getirenlere diyecek söz Yok. Şehidimiz kahramanimizdir. Adliye binasına heykeli dikilsin.
Kahraman babasının hatırı için lütfen büyük kulüplerin altyapısına alın.
Helal olsun galatasaray
Takım
O
Av
P
Geri Dön