Selen Görgüzel'den sandalye dansı yorumu: Kendimi şımartmak istedim

Instagram'daki cesur paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel 2. Sayfa programında samimi açıklamalar yaptı. Selen Görgüzel seksi dans videosu hakkında da konuştu.

Selen Görgüzel'den sandalye dansı yorumu: Kendimi şımartmak istedim

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel 2. Sayfa programına konuk oldu. Instagram paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Görgüzel sosyal medyayı sallayan dansıyla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü isim "Profesyonel yapmak istedim, şarkı söylerken vücudunu kullanmak da çok önemli. Biraz da sandalye dansını merak da ettim; hiç yapan da olmadı. İlk ders de hoca çok iyi deyince; kendimi paylaşıp şımartmak istedim" dedi.

'HERKES BOŞ KONUŞUYOR'

Selen Görgüzel paylaşımlarına yapılan yorumlar için ise şunu söyledi: "Belki dokunabilirim diye yorumlara yanıt veriyorum. Herkes boş konuşuyor. Belki sevgiyle dokunursam onun hayatında bir şey değiştiririm diyorum ama alıyorum ağzımın payını."

Capture

Selen Görgüzel geçen yaz olay olan bikinili pozlarına dair de yapılan yorumlara yanıt verdi! 39
yaşındaki güzel, "Kendi programımda Hamdi'ye bunu sordum. Çünkü aramızda bunları hiç konuşmuyoruz, böyle bir gündemimiz hiç olmuyor. Eşim 'Sen orada eğleniyorsun, mutlusun. Sen kendinsen eminsen ben de senden eminim. Sanal dünya yalan dünya' karşılığını verdi" dedi.

Görgüzel, Alkan'ın kızı Zeynep Alkan'ı kıskandığı ve onunla yarıştığına dair iddialara ise "Zeynep'i ben doğurmuş olsam bu kadar bana benzerdi. Enerjimiz çok tutuyor. Öyle bir şey olamaz" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
HAMDİ ALKAN DA KARDEŞİM NASIL BİR MEZHEBİ GENİŞ ADAMMIŞ. KARI AYRI BİR ŞEY KIZI AYRI BİR ŞEY ADAM ŞEYLERİN İÇİNDE KALMIŞ BOYNUZ BOYNUZ ÜSTÜNE. AMA SORSAN NE VAR BUNDA GAYET MEDENİ BİR ŞEKİLDE SANATINI İCRA EDİYOR. AMA Bİ MÜSLÜMAN İLAHİ EŞLİĞİNDE ZİKİR DANSI YAPSA İYYY ŞUNUN HALİNE BAK YOBAZ GUDUBET PİS HERİF OLUR İLAN EDİLİR HEMEN. AMA DİREK DANSI SANDALYE DANSI AÇIK SAÇIK DANS ONLAR MEDENİYET GÖSTERGESİ TANGO OVVV TUTKULU DANS MEZHEBİNİ ÇÜKTÜKLERİM SİZİ.
olmamış yaa keşke direk dansı ne bileyim kucak dansı yapsaydın daha çok dikkat çekerdin medya maymunları
yuhhhh bu ne ahlaksızlık.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler