MAGAZİN

Selin Ciğerci gündemden düşmüyor! Bir adamla öpüştüğü anlar paylaşıldı

Selin Ciğerci gündemden düşmüyor! Bir adamla öpüştüğü anlar paylaşıldı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'yle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV'de yayınlanan magazin programında, Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'yı, Tolga Polat ile aldattığını iddia edildi. İkilinin öpüşürken çekilen fotoğrafları da canlı yayında paylaşıldı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra ile ilgili şoke eden bir iddia ortaya atılmıştı. Söylentilere göre; Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'yi sunucu Melisa Emirbayer ile aldatmıştı. Seren Serengil'in iddiaları sonrası Selin Ciğerci açıklama yapmıştı.

Olayın kendi kariyerini tehlikeye atmak için çıkarıldığını belirten fenomen iş insanı, kendisine iftira atıldığını kanıtlamak için Melisa Emirbayer ile arabasında video çekmişti. Reyting almak için ortaya böyle bir iddia atıldığını doğrulayan Melisa Emirbayer, kandırıldığını söylemişti.

Bu iddialar gündemde yer alırken Seren Serengil hakkında aldırılan koruma kararına rağmen yayında bu konuyu işledi.

5fbf6a165542811044442f92

Selin Ciğerci'nin Gökhan Çıra'yı aldattığını iddia edilen Tolga Polat, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının canlı yayınına bağlandı ve açıklamalarda bulundu. Selin Ciğerci ile olan ilişkisini ve yaşadığı süreci anlatan Polat, birlikte çekilen fotoğraflarını da canlı yayında gösterdi.

5fbf6a135542811044442f90
Tolga Polat; "Selin'le bir süre ilişkimiz oldu. Hatta Gökhan, Selin ile konuştuğumuzu öğrenmiş; geldi mekan bastı, tehdit etti" dedi. Tolga Polat, "Gökhan, yanında olmadığı zamanlarda görüntülü konuşuyorduk. Birkaç kere görüştük. Kerimcan'ın evinde de buluştuk, dışarı da da görüştük" diye konuştu.

5fbf6a0b5542811044442f8a


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
su fotoya baktikca midem kaldirmiyor artik erkekden donme kadin,boylelerini nasil koynuna alip yatabiliyorlarki,iste sirf sohret para magazin olsun diye boyle bir ise girisiyorlar Allah boylesi insanlari islah eylesin
bunlar insanlıktan çıkmıs aşşagıların en aşağısı olmuslar
Aynen, yeminle benim de midem bulandı. Ayrıca Selin denilen şahıs ne yaparsa yapsın, kocam dediği kişi bundan vazgeçmez. Çünkü Selin para madeni ve kocam dediği kişi parasız birisi. Futbolcu denildiğine bakma, Tuzlaspor diye bir takımda oynuyor ama orada bile oynatmıyorlar. Zaten para falan da kazanıyordur oradan, verecekleri para ile giyindiği lüks kıyafetler bile alınmaz. Maksat futbolcu etiketi olsun diye oynuyor gibi orada gösteriyorlar ama belki de kendisi oraya para ödüyor.
Lut kavminin torunları Allah ıslah etsin sizleri.
Magazin izlemiyorum ve de ünlülerin saçma hayatı beni ilgilendimiyo ama iğrençsiniz gerçekten
Geri Dön