Selin Ciğerci: Limon sandığında çorap satan bir adamın evladıyım

Instagram'da 2 milyonu aşkın takipçi sayısıyla fenomen haline gelen Selin Ciğerci Instagram hesabından içini döktü. Futbolcu Gökhan Çıra ile geçtiğimiz ay şaşaalı bir düğünle evlenen ve bir giyim firmasının sahibinin çocuğu olan Selin Ciğerci Instagram hesabından bir yazı paylaştı.

"Benim arkamdaki güçler... Enerjim, hırs ve çalışma azmi hep genlerden geliyor; babam, ailem... Kocamın asla hiç yılmadan bana senelerdir "her şey çok güzel olacak sevgilim söz veriyorum" demesi, benim ona asla deyip bağırmalarım...

5de5f4f9adcdeb1670feda51

Ağlayıp bitsin bu ilişki demelerim. Kesinlikle unutmuyorum o babamın ticaret fikirleri, akılları hep küpe bana, en büyük miras.

5de5f4f9adcdeb1670feda49

Zamanında limon sandığında çorap satan bir adamın evladıyım. Bu hayatta badireler atlatılmadan hiç bir şey olmuyor.

5de5f4f9adcdeb1670feda45

O günleri düşündükçe daha çok çalışıyorsun. Seni aşağı çekmeye çalışanları gördükçe daha çok hırslanıp kendini kamçılıyorsun.

5de5f4f9adcdeb1670feda47

Onlar da lazım, iyi ki varlar, Allah'ım onlara da versin ama kocamın kendi işindeki başarısı bam başka. Benim kestane şekerim, ballı lokma tatlım, lokumum aileden nasıl gördüysem, annemin sevgisi ben de öyle davranıyorum Gökhan'a."

5de5f4f9adcdeb1670feda4f

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bu zengin(!)lerin hepsinin mi anası babası limon satıp çaycılık yapmış? ben su da sattım çaycılıkta yaptım neden hala borç batağındayım? neden işverenlerin köle gibi davrandıkları düzende ben de sıyrılıp bir fikir(!)le ünlü ve zengin olamıyorum? bu paraların hesabını devlet bunlara sormuyor mu? bizim aldığımız 3 kuruş maaştan peşin kesiyorsunuz. gelire göre vergi sistemi neden işlemiyor? yoksa aylık onlarda 1500-2000 lira mi kazanıyor????
O limon sandığında çorap satan adamın oğlu olarak kalsaydın .
Bunlar ne yiyor ne iciyor merak ediyorum gercekten bu kafaya gelmek icin ne yapiyorlar . Ortada olan sacmaligi normal biseymis gibi nasil yasiyorlar gercekten akil almiyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler