MAGAZİN

Selin Ciğerci Marmaris'e gitmek için 27 bin TL'ye helikopter kiraladı

Selin Ciğerci Marmaris'e gitmek için 27 bin TL'ye helikopter kiraladı

Deniz Akkaya ile yaşadığı gerilimle geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen ve bu konuda konuşmamaya kararlı olan Selin Ciğerci kozmetik firmasının işleriyle çok yoğun. Ünlü isim son olarak bir helikopter kiraladı ve pozlarıyla dikkat çekti.

Selin Ciğerci, bir süre önce Bodrum’daki evinde eltisi olarak tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını iddia eden Deniz Akkaya ile tartışma yaşamıştı. Ciğerci bu iddiayı redederken bu konuda kendisine yapılan çirkin yorumları ve fuhuş göndermelerini de yok saymış ve mahkemeye koşmuştu.

2

Yoğun iş temposu olan Ciğerci bu konuda hakkında konuşmamaya kararlıyken yeni bir olayla gündem oldu. Lüks arabalarıyla dikkat çeken ünlü isim şimdi de helikopter kiralamasıyla gündeme geldi.

1
Lamborghini Huracan'dan sonra Rolls-Royce marka arabasıyla gündem olan Selin Ciğerci şimdi de helikopter kiraladı.
Helikopter kiralayarak Marmaris’e giden Selin Ciğerci helikopteri 27 bin TL'ye kiraladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
ayak bileklerine bak benim baldirimla neredeyse ayni
Yav ne olacak işte. Öyle hemen malzemeyi kestirmekle bitmiyor iş. Bir kadının kemik yapısı, doğal kokusu bile başkadır. Daha nice farklar var. Böyle zayıflayıp, şeyini kestirmekle kadın olunmaz. Bunlarla evlenenler veya ilişki yaşayanlar da bunların zihniyetinde olan kişiler. Ya da para için menfaat için bunlara yanaşanlardır. Bunun kocam dediği kişi hem çok genç hem de parasız birisi. Bu durumda, bu genç adamın, neden genç ve güzel bir kızı değil de 36 yaşında olan böyle bir kişiyi neden seçer. Bunun cevabı aslında gayet açık.
insan oglu iste birileri ac,ve ufacik ekmege muhtac.Birileri ise lüks düskünü! o 27 bin Tl nin 3 bin Tl sini ver 2 kisilik Bisenes al yanina yine kimse oturmasin geri kalan 24 bin Tl ile o kadar hayir duasi alirsinki buda sana öbür dünyada yeter inan... Öyle bir yoklukla sinanmalisin ki bu dediklerim seni kizdirmaz ve düsündürür...
bende kazansam o kadar para bende harcarım ne yapacam diğer tarafa mın götürecem.
Geri Dön