Sen Çal Kapımı bu hafta neden yok? Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox TV'de ekrana gelen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nın 5. yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Yeni bölümü ekrana gelmeyecek olan Sen Çal Kapımı bir hafta sonra ise kaldığı yerden ekran yolculuğuna devam edecek. Antalya çekimlerini tamamlayıp bayram arası veren ekip İstanbul'da sete çıkacak.

Sen Çal Kapımı bu hafta neden yok? Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX'un ilgiyle izlenen dizisi 'Sen Çal Kapımı'nın bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak. Bu durum Kerem Bürsin ile Hande Erçel'i buluşturan dizinin hayranlarını üzdü. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı Sen Çal Kapımı'nın 5. yeni bölümü, Kurban Bayramı haftasında düşen reytingler ve reklam gelirleri nedeniyle ekrana gelmeyecek.

SEN ÇAL KAPIMI 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı dizisinin 12 Ağustos Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 5. yeni bölümünden fragman, Fox TV tarafından henüz yayınlanmadı.

SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜM ÖZETİ

Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi yine. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar.

Sen Çal Kapımı_4 (2)
Ancak beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık yapmak lazım; vakit dar, yapılması gereken çok, Serkan'ın ise tüm düşündüğü iş, iş ve yine iş.

Sen Çal Kapımı_4 (6)

Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın Selin’le ilişki yaşadığına eminler. El ele göz göze yakaladılar onları.

Sen Çal Kapımı_4 (3)

Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor.

Sen Çal Kapımı_4 (4)

Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor.

Sen Çal Kapımı_4 (1)

Ve işler çığırından çıkıyor.

Sen Çal Kapımı_4 (5)

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu Sen Çal Kapımı dizisinin ve senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme alıyor. Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler