MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Seren Serengil ve Feyza Altun'un telefon konuşması ifşa oldu! Kirli çamaşırlar ortaya döküldü

Seren Serengil, Arto Dalga ve Bircan Bali’nin sunumu ile Beyaz Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Söylemezsem Olmaz'da yer yerinden oynadı. Seren Serengil ve Feyza Altun'un telefon konuşması ifşa oldu. Kirli çamaşırlar ortaya döküldü. Bilal Özbilge test sonucunu canlı yayında açıkladı. İşte tüm detaylar...

Seren Serengil ve Feyza Altun'un telefon konuşması ifşa oldu! Kirli çamaşırlar ortaya döküldü

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Söylemez Olmaz'da sular durulmuyor. Bu sefer programın yapımcısı Bilal Özbilge'nin de ismi karıştı. Feyza Altun Bilal Özbilge'nin yasaklı madde kullandığını iddia etti. Özbilge'den yanıt gecikmedi...

TELEFON KONUŞMASI İFŞA OLDU

Seren Serengil ve Avukat Feyza Altun'un 'Reha Muhtar Davası' nedeni ile tartışmaları büyüdü. Seren Serengil ve Feyza Altun'un telefon konuşması ifşa oldu.

Gündeme bomba gibi düşen ses kaydında Altun'un, Söylemezsem Olmaz'ın yapımcısı Bilal Özbilge'ye 'yasaklı madde' iftirasını attığı belirtilirken, o iddialar test sonuçlarıyla hemen yalanlandı.

seren serengil 2

BİRCAN BALİ, TEST SONUCUNU CANLI YAYINDA AÇIKLADI!

Feyza Altun, Seren Serengil ile telefon konuşmasında Bilal Özbilge'nin yasaklı madde kullanırken videosu olduğunu ve bunu yayınlayabileceğini dile getirdi. Bu iftiranın üzerine Bilal Özbilge'den kanıtlı yanıt gecikmedi.

test sonucu

Programın sunucularından Bircan Bali, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Yapımcımız Bilal Özbilge'ye yapılan bir iftira ve Bilal'in bu konu hakkında söz hakkı kullanması söz konusu, şimdi Bilal Özbilge'nin avukatının yolladığı bir yazı var'' diyerek Bilal Özbilge'nin test sonucun negatif olduğunu söyledi ve test sonucunu canlı yayında gösterdi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler