MAGAZİN

Sevda Demirel’den seçim mesajı

Sevda Demirel’den seçim mesajı

Sevda Demirel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için İstanbul'da oy verdi. Demirel yaptığı açıklamada "Rant, para, pul bunlar bir kenara maneviyatın yükseldiği sevginin arttığı bir ülke diliyorum" dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenme kararı alınmasının ardından bugün İstanbullular sandık başına gitti.

Yaklaşık 10 milyon kişinin oy kullanacağı İstanbul’da sandıklar, yapılan hazırlıkların ardından 08.00’da oy kullanımına açıldı. Vatandaşlar sabah erken saatlerden itibaren oy kullanılacak okullara adeta akın etti. Çok sayıda ünlü isim de oylarını kullanmak için okulların yolunu tuttu.

Şarkıcı Sevda Demirel de Maltepe’deki Binbaşı Necatibey İlkokulu’nda oyunu kullandı. Demirel, okul çıkışı basın mensuplarının kendisine “Seçim mesajınız nedir” sorusuna karşılık şu ifadeleri kullandı:

055de6dc-567c-4e65-8249-b531560b3de6

“Dünyada ve Avrupa ülkelerinde görüyoruz herkes barış içerisinde refah sağlarken kendi ülkem için daha fazlasını diliyorum sevgiyle uzatılan elden kimseye zarar gelmez. Rant, para, pul bunlar bir kenara maneviyatın yükseldiği sevginin arttığı bir ülke diliyorum. Herkes için hayırlı uğurlu olur inşallah herkes mutlu olsun. Ülkemiz zaten cennet bu cenneti daha çok insanlar kavgalarıyla problemleriyle cehenneme çeviriyorlar.

Lütfen ülkemizin görüntüsü gibi hayatımızda cennete benzesin. Umudun kavgaların bitip herkesin birbirini kucaklamasından yanayım teşekkürler.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
zamanında handeye sevgiyle uzatmıştın elini????
tokatla gitsin hayatı Osmanlı tokat ısı seni
Konuşabilen hatta sosyal msj verebilen bir varlık olduğunu bilmiyordum
Geri Dön