MAGAZİN

Sevda Demirel ve Neslihan Doğrusöz barıştı! Flaş karar

Sevda Demirel ve Neslihan Doğrusöz barıştı! Flaş karar

Yarışmada tanındıktan sonra erkek olan ve adını Doruk olarak değiştiren Neslihan Doğrusöz, Sevda Demirel ile bir dargın bir barışık giden ilişkisinde evlenmek için ilk adımı attı.

Şarkıcı Sevda Demirel, yıllar önce katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran ve sonrasında ameliyatsız cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Neslihan Doğrusöz ile bir küsüp bir barışıyor.

Sevda Demirel, Doğrusöz ile evlenme kararı aldı. Magazinburada'nin haberine göre; Doruk Doğrusöz, "Gel en güzel günleri beraber yaşayalım" diyerek Sevda Demirel'e evlenme teklifi etmişti.

YAZ SONUNDA DÜĞÜN VAR

Sevda Demirel sevgilisi Doruk Doğrusöz ile birlikte önceki gün Nişantaşı’nda objektife yansıdı.

sevda_mirel_doruk_doYrusoz

Pandemi sürecinde evden çıkmadıklarını belirten Sevda Demirel, “Biz gerçekten zor bir süreç geçirdik, çünkü uzak bir yerde yaşıyoruz. Kendimizi eve kapattık” dedi. Yaz sonu evlenmeyi planladıklarını da açıklayan Demirel, “Korona döneminde herkes kilo aldı, ben kilo verdim. Gelinliğin içine sığayım diye. Yaz sonunda düğün düşünüyoruz” dedi.

Demirel daha önceki açıklamalarında "Erkeklik vasıfları sadece cinsellikle gösterilen bir şey değil. Cinsellik hiç umurumda değil öyle olsa 5 sene yalnız kalmazdım. Doruk'ta gerçek sevgiyi buldum ve cinsellik gerçekten umurumda olmadı. Biz her şeyden önce çok iyi arkadaştık. Cinsellik benim için önemli olsa başka biriyle birlikte olurdum. Doruk'u hiç çıplak görmedim, asla. Hiç merak da etmedim. Doruk her şeyiyle bir erkek" demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Erkek, erkek ile evleniyor devlet resmi nikah kıyıyor kadın, kadın ile evleniyor devlet yine resmi nikah kıyıyor lafa gelincede yüzde 99 Müslümanız yok islamın son kalesiyiz Lut kavmi hayatta olsaydı bizi kıskanacaktı şimdi yüce Allah bu ülkeyi nasıl iflah edecek
ağzına sağlık...munafigi bol ülkeyiz
Bu sistemi bu ülkeye getirenlerin yatacak yeri yok
Erkek erkekle evlenemez dersek heykeltraşlar abd ye ab ye bizleri şikayet ederler.
@marvan72 islamın son kalesi mi? sence bunlar müslüman mı? türkiyenin toplasan anca %40 hadi en fazla %50si müslüman çıkar. youtube orda açın sokak roportajlarını izleyin, insanlar daha 2 tane dua okumasını bile bilmiyor.
ulan bu memleketin baska derdi yok bu oglanla eşcinselerle yok kadınmış erkek olmuş evleniyormuş bu gazete yayınıda bunları da meşhur olsunlar diyerekte yayın yapmayın anam babam bırakın bunları bıktı bunlardan gitsin hollandada yaşasınlar
taş gibi kadının peşinde koştuğu ,her neyse, ona bak
Geri Dön