MAGAZİN

Sevgilisinin boğazını sıktı

"Küçük Sırlar"ın oyuncusu Kadir Doğulu'nun Asmalımescit'te kız arkadaşının boğazını sıktığı iddia edildi.

Sevgilisinin boğazını sıktı

Bir süredir Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz'ın yeğeni Simin Bilbay ile birlikte olan Doğulu, iddiaya göre Burak Özçivit ve sevgilisi Başak Özer'in de bulunduğu arkadaş grubuyla Asmalımescit'te bir mekânda eğleniyordu. Bir süre sonra çiftin arasında kavga çıktı. Doğulu, herkesin gözü önünde Bilbay'ın boğazını sıktı. Yaşanan olay üzerine Bilbay, mekânı terk etti. Arkasından koşan Doğulu yarım saat sonra, sevgilisini mekâna geri getirmeyi başardı. Çiftin ilişkisine devam ettiği öğrenildi.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
yas,konum ne olursa olsun siddet heryerde....ayip ya eger dogruysa cokkkk ayip....siddet uygulayan aslinda zavalli,caresiz...istedigi olmayinca hemen siddet....konusmayi ama guzel konusmayi bilmeyen bir toplumuz malisef...
oğlum sen kadının yüzüne bakmadan mı çıkyorsun kadın demeye şahit lazım görsün sen
artık nasıl insanların canını acıtacaklarını şaşırdılar gerçekten. meydanı boş bulan yazıyor bir şeyler. bir de haberin asılsızlığından olsa gerek haberi yazanın ismi bile yok. böyle bir haber olacak da yazan kişi gururla kredi toplamayacak ha? kim ne zaman gormus bilen yok. hemen nasıl inanabiliyor insanlar böyle bir şeye? ayrıca merak ediyorum olayın burak özçivit ve başak özer ile ne ilgisi var. sırf isimleri medyada geçmiş olsun diye yazmışlar sanki.
Diğer Haberler