MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sevişecek ev bulamadı

Caner Cindoruk ile Monica Belluci Sarıyer'de sevişecek ev bulamadı..Nasıl mı?

Sevişecek ev bulamadı

Yönetmenliğini İran'lı Bahman Ghobadi'nin yaptığı 'Gergedanlar Mevsimi' isimli sinema filminin çekimleri için yeniden Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü İtalyan aktrist Monica Belucci, önceki gün film çekimlerinin yapıldığı Sarıyer'de oldukça ilginç bir olayla karşılaştı.

Akşam'ın haberine göre, çekimlerde sevişme sahnelerinin olduğunu öğrenen Garipçe Köyü, ekibin evlerini kullanmalarına izin vermedi. Köyün çeşitli mekanlarında yapılan çekimlerde köy halkı ekibe elinden gelen desteği sundu. Ancak iş Monica Bellucci ile Caner Cindoruk'un sevişme sahnelerine gelince evlerini kullandırmak istemedi. Bunun üzerine ekiptekiler çevredekilerle görüşüp uygun bir ev buldu.

[

MONICA BELLUCI (FOTO GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/monica-bellucci-istanbulda/138/190041)

Sevişme sahnelerinin çekimi esnasındaysa evin çevresindeki köylüler ekip tarafından uzaklaştırıldı.

2012 sonlarına doğru gösterime girecek olan filmin son sahnelerinin çekimleri esnasında soğuk havadan dolayı oldukça üşüyen Belucci, bir ara karavanında ısınırken gelen jandarmayı görünce oldukça şaşırdı.

Askeri bölge olduğu için kontrole gelen Jandarma ekipleri set ekibinin izin aldığını öğrenince ise çekimlere ara verilmeden çekimlere devam edildi. Bu sırada karavanında ısınan ve makyajı tazelenen Monica Belucci, jandarmanın neden geldiğini öğrenmeye çalışırken oldukça panikledi. Daha sonra bir problem olmadığını öğrenen güzel oyuncu çekimlere devam etti.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler