Şevval Sam, Yasak Elma'ya derin göğüs dekolteli kıyafetiyle damga vuracak! Yasak Elma 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'nın 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümünde, Şahika'nın Yiğit'in Kaya ve Ender'in çocukları olduğunu açıklamasının ardından Halit çılgına dönüyor ve Şahika'yı evden kovuyor. Şahika ise Halit ve Ender'den intikam için korkunç bir plan yapıyor. Şahika, Halit ve Ender'i zehirleyerek öldürmeye çalışıyor. Yasak Elma'nın yeni bölümünde Şevval Sam'ın giydiği göğüs dekolteli kıyafet de izleyenlerin dikkati çekecek. İşte Yasak Elma fragmanı.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma 56. yeni bölümüyle 11 Kasım Pazartesi akşamı ekranda olacak. Şahika, Yiğit'in Ender'in oğlu ve Nila'nın da eşi olduğunu herkesin ortasında açıkladı. Yasak Elma'nın yeni bölümünde ise Halit, Şahika'yı evinden kovuyor. Şahika ise 'Bunu siz istediniz' diyerek Halit ve Yıldız'ı zehirliyor.

Yasak Elma_56 (5)

YASAK ELMA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız her geçen gün kıymete biniyor. Kaya ve Ender'in çocuğu olduğunu öğrenen Yiğit neye uğradığını şaşıracak ve Ender'in kendisinden özür dilemek istemesi nedeniyle deliye dönecek. Yiğit yılların hesabını Ender'den sormaya kararlı.

Yasak Elma_56 (1)

Şahika açıklamaların ardından Kaya'yı ziyarete gitse de ondan da beklenen tepkiyi alacaktır.

Yasak Elma_56 (3)

İyice köşeye sıkışan Şahika son hamlesini yapacaktır.

Yasak Elma_56 (4)

Halit'in aldığı bir haberle bir anda yere yığılması Şahika'nın son hamlesi ile bağlantılı olacaktır.

Yasak Elma_56 (2)

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şahika, Halit’i yavaş yavaş kaybediyor olmanın verdiği tedirginlikle elindeki tüm kozları kullanmaya karar verdi. Yasak Elma son bölümde Yiğit ve Şahika fırtınası esecek. Yiğit, babasının kim olduğunu sonunda öğrendi. Halit'in davetinde Şahika şok bir gerçeği açıkladı. Yiğit'i yanına alan Şahika, "Yiğit uzun zamandır benden babasını bulmamı istiyordu. Yiğit benim yeğenim. Ağabeyim Kaya'nın oğlu ve maalesef Ender de annesi. Unutmadan Nila'nın da kocası. Daha dün evlendiler" sözleri herkesi şaşkına uğrattı.

yasak2

Halit’in Yıldız’dan ayrılmak istememesi Yıldız’da şok etkisi yaratır ve kafasının karışmasına neden olur. Ender ve Asuman, Yıldız’ı Halit’e geri dönmesi için ikna etmeye ve böylece Şahika’dan ebediyen kurtulmaya çalışırlar.
yasak3
Şahika ise Halit’i yavaş yavaş kaybediyor olmanın verdiği tedirginlikle elindeki tüm kozları kullanmaya karar verir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
namus kalmamış gençlik nereye gidiyehhh
elmalar gozukmeden yasak elma olmaz tabi tartsana iki kilo
UNUTULMAYA YÜZTUTANLARIN HEPSİ MUTLAKA BOYLE ŞEYLER YAPIYOR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler