MAGAZİN

Şeyma Subaşı: Ben sevgilimin malı olmaktan memnunum

Buket Aydın'ın programına konuk olan Şeyma Subaşı, üzerinde "Sevgilimin malıyım" yazan tişörtü niye giydiğiyle ilgili açıklama yaparken "Sevgilimin malı olmaktan memnunum" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Şeyma Subaşı, daha önce giydiği ve üzerinde "Erkek arkadaşımın malıyım" ifadelerinin yer aldığı tişörtte yer alan mesajın farkında olduğunu söyleyerek “Ben sevgilimin malı olmaktan memnunum. Ben tamamen onunum o tamamen benim" dedi.

Haber Global’da Buket Aydın’ın sunduğu Koltuk programına konuk olan Subaşı, giydiği tişörtün üzerindeki mesajın fakında olduğunu belirterek "Ben malıyım lafını obje olarak görmüyorum" diye konuştu.

İlişki yaşadığı Mohammed Al Saloussi ile mutlu olduğunu söyleyen Subaşı, "Benimle yarışmıyor tam tersi yukarı çıkarıyor. Adam benimle çünkü bir yarış yapmıyor. Birbirimizi yuları itiyoruz" dedi.

sevgilimin-maliyim-yazili-tisort-giyen-seyma-14039762_2047_m

Şubaşı'nın daha önce giydiği eleştirilere neden olan tişörtün üzerinde yazanlar şöyle:

"Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
baya açık sözlü bizde biliyorduk mal olduğunu zaten neyse itiraf etmiş
doğru söylemiş. para nelere kadirmis. tepe tepe kullandiriyo demekki
bunun ve bunun gibilerin neden galeri yapılır anlamadım memlekete insanlığa zerre faydası yok bunların yüzlerini göstermeyin bu halka yeter ya
Geri Dön