Şeyma Subaşı da makyajsız fotoğraf akımına uydu

Makyajsız fotoğraf akımına Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı da uydu. Yaptığı her paylaşımla gündem yaratan Şeyma Subaşı, Instagram hesabının story bölümünde makyajsız fotoğrafını paylaşması çok konuşuldu.

Şeyma Subaşı da makyajsız fotoğraf akımına uydu

Şeyma Subaşı'nın makyajsız paylaşımı sosyal medya olay oldu. Kimi takipçileri Subaşı'nın makyajsız fotoğrafını beğenirken kimi takipçileri ise fotoğrafı beğenmedi.

"MAKYAJSIZ" AKIMINA UYDU
Şeyma Şubaşı'nın makyajsız fotoğrafını değerlendiren takipçileri, makyajsız fotoğrafıyla Instagram'ın akımlarından biri olan "No make up" akımına uyduğu yorumlarında bulundu. Bazı takipçileri Subaşı'nın makyajsız fotoğrafını eleştirilirken bazı takipçileri ise çok beğendi. Paylaşımı beğenen takipçileri, "Doğal güzelliğiyle büyüledi" yorumunu yaptı.

Şeyma-Subaşı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Fotoğrafta filtre var, kirpikler de rimel var, dudaklar işlem görmüş, muhtemelen elmacık kemiği de işlem görmüş ve fotoğraf açısı iyi ayarlanmış burun kusuru minimize edilmiş. Yine diğer kusurlar da iyi ayarlanmış acı ile daha kusursuz çıkarılmış ama neticede yinede sıradan ve o bakınlara rağmen vasat bir surat.
yaptığı estetikler ne olacak eski haline bakın googleden :)))
artık makyajı akıllı telefonlar yapıyor sağ olsunlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler