Şeyma Subaşı'dan tepki çeken araba videosuna açıklama! 'Komik ve aptalca bir andı'

Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa ile birlikte yağmurlu havada üstü açık arabada çektiği video olay oldu. Miami'de çekilen videoda kızı Melisa'nın 'Anne çok korkmaya başladım' demesine rağmen Subaşı'nın çekime devam etmesi sosyal medyada tepki çekti. Şeyma Subaşı ise bir açıklama yaparak, 'Gayet komik ve aptalca bir andı. Biz çok eğlendik' dedi.

Miami'de kızı Melisa'yla birlikte tatil yapan Şeyma Subaşı'nın üstü açık bir arabada yağmurlu bir havada çektiği videoyu arkadaşı Selda Ca Instagram'dan paylaştı. Süratli giden arabada, arkada oturan Melisa'nın ise 'Anne çok korkmaya başladım' sözleri dikkat çekti. Subaşı ise çekime devam etti. Bu video sonrasında Subaşı'ya sosyal medyada çok sayıda eleştiri geldi.

Şeyma Subaşı, Melisa'nın korkulu hallerine rağmen kahkaha atmaya devam ettiği ve video çektiği için sosyal medyada eleştirilerin hedefi haline geldi. Subaşı ise, gelen tepkiler üzerine yaptığı açıklamada, "Üstü açık arabada yağmur yağmış, Melisa çok korkmuş, ben de annesi olarak onu dinlememişim. Gayet komik ve aptalca bir andı. Melisa'nın orda 'Korkuyorum' demesi normal, diyebilir. Sadece 10 saniyeyi gördünüz. Komik ve aptalca bir andı ben de bunu paylaştım. YouTube kanalımda tamamını görüyor olacaksınız. Ben ve Melisa çok eğleniyoruz. Şunu çekip buraya koyuyorum ya ben de kendime inanamıyorum" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
bu kadının sonu iyi değil. ibretlik bir acıklı bir hikaye bırakacak gibi arkasında. Allah ıslah etsin
BEYİNSİZ KOKONA
Kız da tövbe yarabbim tipini babasından zekasını annesinden almış.Rabbimin imtihanı tabi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler