MAGAZİN

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin adını dövme yaptırdı!

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin adını dövme yaptırdı!

Şeyma Subaşı iki aydır birlikte olduğu yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin adını koluna dövme yaptırdı. Şeyma Subaşı yeni dövmesini Instagram'dan paylaştı.

Uzun süredir Miami'de yaşayan Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı aşka dolu dizgin devam ediyor.

Sevgilisiyle sık sık aşk pozları paylaşan Subaşı, son olarak ise "Güvende hissediyorum. Çok seviliyorum. Seninle kraliçe gibiyim. Aşığım" notunu paylaşmıştı.

seyma1

Şeyma Subaşı, bu defa sevgilisinin ismini koluna dövme yaptırdı.
seyma2
Subaşı yeni dövmesini de Instagram hesabından paylaştı.
seyma3


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
$$$ işaretini yaptırmayı unutmuş
@yildiz_cenk_1988 Yaşamımda, hiçbir kadına aşık olmadım. Ancak, kurduğum fikri bağların mahiyeti belki de aşktan daha fazla anlam ifade etmiştir. Çok fazla kadınla fikri bağ kurdum. Kimileri ile aşırı derinlere indim. Masum görünenleri dahi bir Şeyma Subaşı gibi konforu, rahatı seviyorlar diye düşünüyorum. Düşüncelerinden edindiğim izlenim bu. Ancak, yine de iftira gibi yan faktörleri de dikkate alırsak, elit kadınlar bana daha tehlikesiz geliyor. Öbür tarzda kadınların iftira atma potansiyelleri de daha çok gibi. Elit olanı yine def edince gider ama beriki kadın modeli iftira da atabilir.
para yazdırsaydın daha makbule geçerdi
yarin da parayla sildirirsin onemli deil swyma icin
Geri Dön