Şeyma Subaşı'ya Itır Esen soruldu, Acun Ilıcalı'ya mutluluk diledi

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra her hareketi olay olan Şeyma Subaşı Itır Esen-Acun Ilıcalı hakkında ortaya atılan aşk iddialarına yanıt verdi. Subaşı Acun'a mutluluk diledi.

Şeyma Subaşı'ya Itır Esen soruldu, Acun Ilıcalı'ya mutluluk diledi

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra yurt dışına çıkan, kızı Melisa ile önce Miami ardından Tulum'a giden Şeyma Subaşı, İstanbul'a döner dönmez soluğu alışverişte aldı.

Kızı Melisa ve yeğeni Duru ile birlikte İstinyePark'a gelen Subaşı, alışveriş turu sırasında objektiflere takıldı.

AŞK SORUSUNA NE DEDİ?

Boşanmanın ardından Fransız Dj Guido Senia ile aşk dedikoduları çıkan Şeyma Subaşı muhabirlerin aşk haberlerini sorması üzerine gülümseyerek, "Ben şu an mutluyum, başka bir şey söyleyemem" dedi.

Acun Ilıcalı'nın Itır Esen ile birlikte olduğunu iddiaları hatırlatılması üzerine ise Subaşı "Sosyal medyada öyle şeyler var gördüm. Ben hayatımdan mutluyum. O da mutlu olsun isterim tabi ki" dedi. (EnMagazin)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
nafaka almasaydın bakalım yine de mutluluklar dileyecek miydin? ben cevabını vereyim. tabi ki dilemeyecektin ve hovardalığa başlıcaksın. alacağını aldın nasılsa. umurunda olur mu acun artık :)
bu her paralı erkek den çocuk yapıp meşhur olanları kim merak ediyor da ha bire gündem yapılıp duruyor acaba
cevap vermediğine göre ciddi olarak var bir şeyler!!! senin midene S-çayım. lan daha boşanalı ne kadar oldu. bu da acun ile evlenmesinin tek sebebinin para olduğunun açık seçil beyanı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler