MAGAZİN

Simge Sağın fıstık yeşili elbisesiyle büyüledi!

Pop müziğin yeni kuşak içindeki en başarılı yorumcularından Simger Sağın, Jolly Joker İstmarina Kartal'daki konserinde hayranlarıyla buluştu. Genç popçu, giydiği fıstık yeşili latex mini elbisesiyle de yürek hoplattı.

Simge Sağın fıstık yeşili elbisesiyle büyüledi!

Sevilen şarkılarından ''Yankı'' ile başladığı performansında sahnede adım atmadık yer bırakmayan Simge Sağın, bir ara Anadolu halk ezgilerine de geçiş yaparak Jolly Joker Kartal'ı halaya kaldırdı.

1545633226_S__MGE_SA__IN____2_

Repertuvarı ve performansı ile pazar gecesine damga vuran başarılı şarkıcı, sahne için seçtiği kıyafetin azizliğine uğrayıp basın mensuplarına frikik vermemek içinse yoğun çaba sarf etti.

1545633225_S__MGE_SA__IN____6_

1545633197_S__MGE_SA__IN____14_

Yaklaşık iki saatlik konserini kendisini dinlemeye gelen müzikseverlerin yoğun isteği üzerine kırk beş dakika daha uzatan Simge Sağın, geceyi ''Öpücem'' şarkısı ile noktalarken, ''Çok yakında yepyeni sürprizlerle yeniden Jolly Joker çatısı altında buluşacağız. Şimdilik ser verip sır veremiyorum. 2019 yılında huzur, sağlık ve mutluluğun yanına bol bol müzik ve sanat eklemeyi de unutmayın. Sevgiyle kalın.'' sözleri ile hayranlarına mutlu yıllar diledi.

1545633218_S__MGE_SA__IN____35_

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler