MAGAZİN

Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç ayrıldı mı? Gibi dizisinin İlkkan'ı ile aşk yaşıyordu! Sinem Ünsal ve Kıvanç Kılınç neden ayrıldı?

Şimdilerde FOX TV'de yayınlanan Gizli Saklı dizisinde rol alan ve daha önce rol aldığı "Mucize Doktor" dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Sinem Ünsal, uzun süredir Gibi dizisinin İlkkan'ı Kıvanç Kılınç ile aşk yaşıyordu. Çiftten bu defa ayrılık haberi geldi. Peki Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç ayrıldı mı, çift neden ayrıldı? İşte merak edilenler...

Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç ayrıldı mı? Gibi dizisinin İlkkan'ı ile aşk yaşıyordu! Sinem Ünsal ve Kıvanç Kılınç neden ayrıldı?

Mucize Doktor, Gizli Saklı gibi farklı yapımlarda rol alan güzel oyuncu Sinem Ünsal, özel hayatındaki gelişmelerle de gündeme geliyordu. Kendisi gibi oyuncu olan Kıvanç Kılınç ile senelerdir aşk yaşayan Sinem Ünsal, yeni projesiyle de çokça ilgi görmüştü. Ünlü çiftten gelen haber hayranlarını şaşırttı.

SİNEM ÜNSAL VE KIVANÇ KILINÇ AYRILDI MI?

Son gelişmelere göre 4 yıldır oyuncu Kıvanç Kılınç ile sevgili olduğu bilinen Sinem Ünsal, Kılınç ile ilişkisini bitirme kararı aldı. Çiftin ayrılık sebebi merak edilirken, ikilinin fikir ayrılıkları sebebi ile bu kararı aldığı iddia edildi. Çiftin ayrılığı hakkında pek çok farklı sebep söylense de, henüz taraflardan resmi bir açıklama gelmedi.

sinem222222

Oyuncu Sinem Ünsal, sevgilisi Kıvanç Kılınç ile mutlu anlarını sosyal medyada sık sık paylaştığı paylaşıyordu. Ünsal'ın sevgilisi Kıvanç Kılınç ise Gibi dizisi ile akıllara kazındı. Kılınç, Feyyaz Yiğit'in yazdığı ve dijitalde yayınlanıp çokça ilgi gören Gibi dizisinde başrol oynamaktaydı.

Sinem Ünsal ise geçtiğimiz günlerde kaza geçirmiş ve bir süre evinde dinlendikten sonra yeniden çalıştığı sete geri dönmüştü. Ünsal, beraber aynı dizide rol aldığı rol arkadaşı Halit Özgür Sarı ile karesini paylaşmıştı ve paylaşımına"Biz geldik" notunu düşmüştü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler