Mynet Trend

Siparişlerinde büyük hata! Kayınvalidesi kutuyu açınca cinsel ilişki oyuncağıyla karşılaştı

Çevrimiçi bir alışveriş sitesi üzerinden kocasının kendisine bir çalışma masası sipariş ettiğini dile getiren Amanda isimli bir kadın, kendisine teslim edilen ürün karşısında şaşkına döndü. Oğlunun okul maçına gittiği için evde olmadığı ifade eden Amanda, kargonun kayınvalidesine teslim edilmesini istedi. 85 yaşındaki kadın kutuyu açtığında ise cinsel ilişki oyuncağıyla karşılaşınca şaşırdı.

Siparişlerinde büyük hata! Kayınvalidesi kutuyu açınca cinsel ilişki oyuncağıyla karşılaştı

Amanda Reed isimli bir kadın çevrimiçi bir alışveriş sitesinin teslimatı sırasında kargoların karışması üzerine yaşadığı son derece utanç verici durumu TikTok’tan anlattı. Kocasının kendisine bir çalışma masası sipariş ettiğini ifade eden Amanda, kayınvalidesinin kargosunu teslim aldığını söylediği telefon konuşmasıyla bir anda ne yapacağını bilemedi. Çünkü 85 yaşındaki kadın paketi açtığında masa değil de bir cinsel ilişki oyuncağıyla karşılaştı.

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

1

Amanda’nın ilginç kargo teslimatını anlattığı videosu kısa sürede 1.7 milyondan fazla izlendi. Bir sosyal medya kullanıcısı benzer bir durumu yaşadığını dile getirerek, “Bunun sadece benim başıma gelmediğini bilmek çok güzel” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Gerçekten ne kadar utandığını tahmin edebiliyorum” yorumunu yaptı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler