HABER

Sokak köpeği 8 yaşındaki Mehmet'e dehşeti yaşattı

Bursa'nın İznik ilçesinde 8 yaşındaki bir çocuk sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Yüzünden feci şekilde yaralanan Mehmet Alper Doğan'ı bir kağıt toplayıcısı kurtardı. Küçük çocuğun yüzündeki izin kalıcı olacağı öğrenildi.

Olay sahil yolu İznik Orman İşletme Şefliği önünde yaşandı.Orman İşletme Şefi Kamil Doğan’ın oğlu olan 8 yaşındaki Mehmet Alper Doğan şefliğe gitmek için yolun karşından geçerken bir anda başıboş gezen sokak köpeğinin saldırısına uğradı. O esnada orada kağıt toplayan bir genç çocuğu kurtardı. Küçük Mehmet yüzünden feci halde yaralandı. Hastaneye kaldırılan Mehmet Alper Doğan tedavi altına alındı.

AW362657_04

Doktorlar Küçük Mehmet’in yüzündeki yaranın izinin ömür boyu kalacağını ifade ettiler.

AW362657_02

Köpek tarafından ısırılan Mehmet Alper Doğan’ın tedavisi sürürken, kağıt toplayıcısı ve baba Kamil Doğan yaşadıklarını anlattılar.

AW362657_03

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
nerede hayvan severler biz insan severler burdayız
Kutsal sokak köpekleri insandan daha değerli hâle geldi. Hindistan'da ki inekler misali.
Aç insanımıza Sosyal Adalet Devleti kalıcı bir sıcak yuva bulamadı ki Sokak köpeklerimize bir sıcak yuva sağlayabilsin! Peki ya bu gekeceğimizin temitatı evladımız,Allah göstermesin, ölseydi ne olacaktı?Yahu Yemişim Küresel ısınmayla kaybedilen yurdum su kaynaklarının Mecliste Kanun tasarısı olarak görüşülmesini!Millet Aç ve açıkta!Dininin temeli Camiden tabut-halı çalıyor yakıp ısınsın diye.Açlıktan, Restaurantların kömür ve yağ haznesini ekmeğe bulamak için kuyruk oluşturuyorlar.
Geri Dön