Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sokak röportajında "Asgari ücretli biriyle evlenir misin?" diye soruldu! Birbirinden değişik cevaplar geldi: "Belki küçük bir şansı olabilir"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti. Bir sokak röportajında mikrofon uzatılınca kadınlara "Asgari ücretli biriyle evlenir misin?" diye soruldu. Kadınların bazıları 'evet' derken bazıları ise geçim sıkıntısına vurgu yaparak 'hayır' dedi. O anlara sosyal medyada yorum yağdı.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde sokakta dolaşan rastgele kadınlara mikrofon uzatıldı ve asgari ücretli bir kişiyle evlenip evlenemeyeceği soruldu. Ekonomik duruma dikkat çeken bazı kadınlar, "Yok ben evlenmem. Bu devirde zor" yorumunu yaptı. Bir bölüm kadın ise severse evlenebileceğini söyleyerek, "Belki küçük bir şansı olabilir" dedi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  O anlara sosyal medya kullanıcılarından yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten evlenmeyi kimse istemez. Kendine ait evi arabası olsa dahi zor. Hayat şartları zorlar ve ekonomik sorunlar insanları zedeler." yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Erkeklere de böyle sorular bekliyoruz" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler