Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması

Ozan Güven'in, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği öne sürülmüş ve çıkan iddiaların ardından Bulutsuz, "Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım" demişti. Bulutsuz'dan sonra Ozan Güven de kendisinin şiddete uğradığını iddia etti ve Bulutsuz'dan şikayetçi oldu. Yaşananlardan sonra gözler Ozan Güven'in yakın arkadaşı olan Cem Yılmaz'ın ne diyeceği merak konusu oldu.

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması

Ozan Güven'in en yakın arkadaşı Cem Yılmaz ilk kez konuştu!

Cem Yılmaz açıklamasında "Sevgili arkadaşlar; kadına şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur.

Arkadaşım üzerinden 'Sen de bir şey söyle' isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerinden, bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm." dedi.

eaeae

CAN YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Ozan Güven ile birlikte pek çok filmde çalışan Cem Yılmaz'ın abisi Can Yılmaz, bu konuda suskunluğunu bozup sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

'KONU ARKADAŞINIZSA...'

Yaptığı açıklamada, kadına şiddete karşı olduğunu söyleyen Can Yılmaz, 'Konu arkadaşınız ise bunu sosyal medyadan tartışamazsınız. Onlarla iletişim kurup yan yana gelip bir şekilde neler olduğunu konuşursunuz' dedi.

İŞTE CAN YILMAZ'IN OZAN GÜVEN AÇIKLAMASININ TAMAMI

989

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Kadına şiddetin neyini konuşacan yada tartışacan be, yani baban anneni dövse oturup niyemi dövdün dicen
Haber kanalında normal bir vatandaşın olayı olsa mikrofon uzatıldığın da aynısınımı söyleyeceksin yoksa o bahsettiğin linc kampanyasına mı katılacaksın. Kadına vurulmaz o bir bilmem ne demekten geri durmazsınız. Arkadaşında olsa hakkaniyetli konuşacaksın.
cem yılmaz adamsa sahip çıkar..!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler