MAGAZİN

Son Yaz dizisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son Yaz'da Akgün'den Savcı Selim'e şok saldırı

Fox TV'nin yeni yıldaki iddialı dizisi Son Yaz'ın 5. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerde oynadığı Son Yaz'ın 5. bölümünde Savcı Selim'in ölen annesiyle çekilen fotoğrafını gören Akgün çılgına dönüyor. Savcı Selim'e saldıran Akgün'ü çevredekiler güçlükle durduruyor. Akgün'ün "Bedel ödeyeceksin" sözleriyle herkesi şoke ediyor. İşte Son Yaz 5. bölüm fragmanı ve konusu.

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz 5. bölümüyle 29 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek. Çekimleri Çeşme ve Alaçatı'da yapılan Son Yaz'da Ali Atay'ın canlandırdığı idealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara ile Akgün arasında yeni bir dönem başlayacak.
Son Yaz_5 (2)

SON YAZ 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün, Selim ve annesinin fotoğrafını görmüştür. Selim’e annesini tanıyıp tanımadığını sorduğunda Selim’in gerçekleri gizlemesi, Akgün’ün dünyasını başına yıkar.

Son Yaz_5 (6)

Akgün’ün öfkesi patlayacak yer ararken, Yağmur, Akgün’ün ani değişimini fark eder ve neler olduğunu öğrenmek ister.

Son Yaz_5 (5)
Yağmur’un Akgün’ün üzerine gitmesi ikisinin ilişkisini başka bir noktaya taşıyacaktır.

Son Yaz_5 (1)
Selim, hem çocuklarla hem de Canan’la arasını düzeltmektedir. Ailesini geri kazanmaya hiç olmadığı kadar yakındır artık.

Son Yaz_5 (4)

Bu sırada Fatih, Yağmur’a, Selim’in onu tehdit ettiğini duyurur ve Yağmur, babasına annesine gerçeği söylemesi için bir şans verir. Selim, Canan’ı yeniden kaybetmeyi göze alamaz.

Son Yaz_5 (3)
Bu sırada ortaya çıkan gerçek her şeyi tepetaklak edecektir.

Son Yaz_5 (7)


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler