Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya paylaşımlarında lüks marka saatlerini gördüler! Öyle bir tuzak kurarak öldürdüler ki... Özel tasarım ceketinden yakayı ele verdi

  İngiltere’nin Luton kasabasında yaşayan 33 yaşındaki Saul Murray isimli bir adam sosyal medya hesabından sıklıkla lüks marka saatleriyle poz veriyordu. Saatlerle yaptığı paylaşımları bir hırsızlık çetesinin dikkatini çeken Murray, kendisini soymak için hazırlanan tuzağa düşerek hayatını kaybetti. Murray’ın evini soymak için gelen hırsızlar ise saatlerin sahte olduğunu fark ettiklerinde büyük bir şaşkınlık yaşadı.

  İngiltere’nin Luton kasabasında yaşayan 33 yaşındaki 6 çocuk babası Saul Murray lüks marka saatleriyle yaptığı sosyal medya paylaşımlarının sonrasında bir hırsızlık çetesinin tuzağına düşürüldü. 36 yaşındaki Supreet Dhillon ve 21 yaşındaki Temidayo Awe isimli kadınlarla tarafından sosyal medyadan tanışan Murray, onlarla buluşmak için evinde buluşmaya karar verdi. 33 yaşındaki Murray, kendisiyle cinsel ilişkiye girdikten sonra kadınlar tarafından ilaç verilerek bayıltıldı. Murray bayıldığı sırada İkem Affia ve Cleon Brown eve gelerek adamı öldürdü.

  HEPSİ SAHTE ÇIKTI

  1

  Murray bıçaklanarak hayatını kaybettikten sonra hırsızlar evini aradığında buldukları saatlerin sahte olduğunu fark ederek büyük bir şaşkınlık yaşadı. Olaya ilişkin açılan soruşturma kapsamında polis güvenlik kameralarından şüphelileri tespit etti. Murray’in evine giren kadınlardan birinin giydiği özel tasarım ceket kimliğinin tespit edilmesine yardımcı oldu.

  2

  Yakalanan çete üyeleri yargılandı. Eve bıçakla gelen Affia, en az 25 yılı hapiste geçirmek üzere müebbet hapis cezası aldı. Brown 11 yıl, Dhillon 10 yıl ve Awe 7 yıl hapse mahkum edildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler