Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyadan yaptığı cinsellik itirafı herkesi şaşkına çevirdi! “Kocamla birlikte uyumayı bıraktığımızdan beri...”

  TikTok’ta yaklaşık 958 bin takipçisi bulunan dört çocuk annesi Miriam Ezaqui, kocasıyla aralarındaki cinsel çekimin sırlarından söz ederek herkesi şaşırtmayı başardı. 36 yaşındaki Ezaqui, 35 yaşındaki kocası Aron ile yakın ilişki kurmaktan kaçındıklarını söyledi. İkili aralarındaki tutkunun birlikte uyumayı bıraktıklarında ortaya çıktığını ifade etti.

  Sosyal medyadan yaptığı cinsellik itirafı herkesi şaşkına çevirdi! “Kocamla birlikte uyumayı bıraktığımızdan beri...”

  TikTok’tan çocukları ve ailesiyle birlikte paylaşım yaparak kısa sürede 1 milyona yaklaşan takipçi sayısına ulaşan Ezaqui son olarak cinsellik üzerine yaptığı paylaşımla herkesi şoke etti. Doğum hemşiresi olarak görev yapan Ezaqui, “Kocamla birbirimize çok bağlıyız. Kocamla birlikte uyumayı bıraktığımızdan beri cinsel hayatımız inanılmaz bir noktaya geldi” ifadelerini kullandı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  “NİDDAH DÖNEMLERİNDE UZAK DURUYORUZ”

  1

  South West News Service'e verdiği demeçte Ezaqui, “Niddah dönemlerinde hiçbir şekilde fiziksel birliktelik yaşayamayız. Bu nedenle sahip olduğumuz irademizi korumak için birbirimizden uzak duruyoruz. Ayın iki haftası ayrı yatakları paylaşıyorduk. Uyku düzenimizde de yardımcı olduğunu gördük ve bu uygulamayı sürekli hale getirdik. Cinselliğe her adım attığınızda yeniden düğün geceniz gibi geliyor” dedi.

  4

  Yahudi olduğunu dile getiren Ezaqui, “Yahudilik cinsel ilişkiye bakış açısını daha farklı bir hale getiriyor. Cinsel ilişkiye girmenize izin verilen zamanlar son derece özen ve anlamlı. İlişkiyi güçlendirecek önemli detaylar” ifadelerini kullandı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler