MAGAZİN

Survivior'da elenen isim belli oldu!

Survivior'da elenen isim belli oldu!

Survivor'ın bu bölümünde eleme heyecanı yaşandı. İletişim oyunu sonrası halk oylaması ile adaya veda eden isim belli oldu. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte cevabı...

Ekranların sevilen programı Survivor izleyenleri yine ekran başına kilitledi. İletişim oyununu kazanmayı başaran ünlüler arkadaşlarından gelen videoları izledi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Bu hafta Ogeday, Tuğçe ve Berna eleme potasındaydı. Halk tarafından yapılan SMS oylaması ile yarışmaya veda eden isim Tuğçe Melis Demir oldu.
TUĞÇE MELİS DEMİR KİMDİR?

Tuğçe Melis Demir 1994 yılında İzmir'de doğmuştur. Eğitimini İzmir'de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporla da ilgilenmektedir. Ana spor dalı ise buz hokeyidir. Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Survivor izlemeyin, boşu boşuna zaman kaybınız olmasın. Vaktinizi daha önemli işler için kullanın. Kurgulanmış bir yarışma programı için zamanınızı öldürmeyin
@kucukburak haklısın . ancak gün boyu iş. yorgunluk ev de biraz kafa dağıtmak için yarışmayı izliyorum. reklam arasında bile bir sürü iş yapabilşyırsun. hatta yatsı namzaını bile kılabiliyorsun..
Yazıklar olsun.Serhat,İlhan,Furkan,Adem,Sema sabriye ve acun kına yaksın.İzlemiyorum artık.Acun bu senede o kendini çok yırtan serhat'ı şampiyon yapsın.
TAŞ GİBİ HATUNU ELEDİLER
Geri Dön