Survivor 2018 ne zaman başlayacak? Survivor All Star mı olacak?

Survivor 2018 muhtemelen Survivor All Star formatı ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Acun Ilıcalı, Survivor 2017 sonrasında Survivor All Star formatının uygulanacağını ve Ogeday Girişken gibi isimlerin de Survivor 2018 All Star yarışmasında olacağı belirtiliyor. Peki, Survivor All Star yarışması ne zaman başlayacak? All Star yarışmasında kimler yer alacak? İşte ortaya çıkan detaylarıyla Survivor 2018 All Star!

Survivor 2018 ne zaman başlayacak? Survivor All Star mı olacak?

Survivor 2017 sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor 2018 All Star yarışmasını kendi kanalında duyurmuştu. Yeni sezon Survivor 2018, All Star formatında olacak ve bu güne kadar ses getirmiş tüm Survivorlar bu yarışmada yerini alacak. Muhtemelen Survivor yarışmaları gibi Survivor All Star da geleneksel Survivor başlangıç dönemi içerisinde keranlarda olacak. Peki, 2018 Survivor All Star ne zaman başlayacak? Survivor All Star kadrosu kimlerden oluşuyor? İşte tüm detaylar...

SURVIVOR 2018 ALL STAR YARIŞMASI NE ZAMAN BAŞLIYOR? İŞTE BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ ZAMANLARI

Survivor yarışmalarının geleneksel olarak başlangıç ve bitiş zamanları var. Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak sorusunun cevabı ise muhtemelen şubat ayında yatıyor. Zira, 4 yıldır Survivor yarışamaları ve Survivor All Star formatı şubay ayı içerisinde başlar. Geçtiğimiz yılda da 21 Ocak tarihinde başlayan Survivor 2017, 22 Haziran tarihinde finalini gördü. Kazanan Ogeday Girişken oldu. Ocak ayının son çeyreği itibariyle ekranlarda Survivor 2018 All Star olma ihtimali yüksek!

SURVIVOR ALL STAR YARIŞMASINDA YARIŞMACILAR KİM OLACAK?

2018'de Survivor All Star formatında olması yüksek ihtimal olan Survivor'da yarışmacıların ise geçmiş Survivorlarda iz bırakmış isimlerin olacağı belirtilirken bu isimlerden Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Merve Aydın gibi isimlerin yeni sezonda Survivor'da olması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler