Survivor 3. bölüm fragmanı yayınlandı

TV8'in en çok izlenen yarışması Survivor 2018'in 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Ezeli düşman oldukları bilinen Gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu ile Ünlüler'den Turabi kavga ediyor. İşte 3. bölüm fragmanından o görüntüler...

Survivor 3. bölüm fragmanı yayınlandı

Survivor 2018'de gerginlik erken başladı.

TV8'de yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hakan-Turabi kavga ediyor. İzleyenlerin aklına direkt ikisinden biri diskalifiye olacak mı soruları da gelmeye başladı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz senelerde aynı takımda yarışan Turabi ile Hakan anlaşamamışlardı ve neredeyse her bölümde kavga ediyorlardı. Bu seneki Survivor'da Acun Ilıcalı, Turabi ile Hakan'ı ayırdı ve Hakan Hatipoğlu'nun gönüllüler takımına transfer etmişti.

Acun Ilıcalı'nın bu önlemi pek işe yaramadı görünüyor çünkü Survivor 2018 3. bölüm fragmanında ödül oyunu için yarışan Turabi ile Hakan kavga ediyor. Hakan Turabi'ye "Buraya kadar gel" diye bağırıyor ve kıyamet kopuyor.

SURVİVOR 2018 3. BÖLÜM FRAGMANI

İşte Survivor 2018 3. yeni bölüm fragmanı:

SURVİVOR 3. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Survivor 2018 3. yeni bölümü bu akşam saat: 20.00'de TV8 ekranlarında yayınlanacaktır.

SON 24 SAATTE MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
bu artık yıllardır yarışma olmaktan çıkmış,kurgulu bir reality show a dönüşmüş,ama ilginç olan hala insanlar deli gibi izliyor,bu da bizim topluma has bir şey,batı ülkelerinde çoktan yayından kalkan bir program
@ersoyemrah egitimsiz bir toplum oldugumuzdan vaktimizi bosa gecirmeyi seviyoruz
yaw yemeyin bunları arkadaşlar... baktılar raiting düşük,anlaşmalı kurgu kavgalar başlaması gayet normal
Oh oh tam da acun beyin istedigi gibi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler