MAGAZİN

Survivor Barış'tan Sercan'a Barış tepkisi: Korkuğu için beni eleme adayı yapamadı

Survivor 2020'de finale bir hafta kala bir isim daha yarışmadan elenecek. Survivor'da bu hafta son dokunulmazlığı kazanan Sercan'ın eleme adayı olarak Yasin'i seçmesine Barış'tan tepki geldi. Barış, Sercan'ın kendi adını söylemesi gerektiğini belirterek "Korktuğu için beni değil Yasin'i söyledi" dedi.

Survivor Barış'tan Sercan'a Barış tepkisi: Korkuğu için beni eleme adayı yapamadı

Survivor 2020'de elenen isim bu akşam belli olacak. Survivor'da bu hafta ilk dokunulmazlığı kazanan Sercan, Berkan'ı eleme adayı olarak gösterdi. 2. dokunulmazlık sahibi olan Cemal Can ise Sercan'ı eleme adayı yaptı.

Kendisi de eleme potasında olan Sercan Yıldırım, kazandığı 3. dokunulmazlık oyununun ardından konseyde son eleme adayını ise Yasin olarak seçti. Sercan, "Stratejik düşünmek zorundaydım. Üzülerek de olsan Yasin diyorum" ifadelerini kullandı.

"EĞER KORKMASAYDI BENİ YAZARDI"

Barış ise uzun zamandır aralarının bozuk olduğu Sercan'ın eleme adayı olarak kendisi yerine Yasin'i söylemesini eleştirdi. Barış, "Ben daha farklı sonuç beklerdim. Benim adımı söylemesini isterdim. Keşke Barış, Sercan ve Berkan potası olsaydı. Bugüne kadar bir çok şey söyledi. Bunların cevabı olarak aynı potada olup sms oylamasında çarpışmak isterdim. Üç isim de bunu hak ediyordu. Kendisi stratejik bir karar aldı ve Yasin'i söyledi. Kendini bir adım öteye atmak için bunu yaptı. Bence korktu. Eğer korkmasaydı benim ismimi çıkarırdı. Ben o potada olmak isterdim" şeklinde konuştu.

ELENEN SERCAN OLDU!

Survivor'da bu hafta eleme adayı olan Berkan, Yasin ve Sercan arasında, sms sıralamasında en düşük oyu alan isim olan Sercan Yıldırım yarışmaya veda etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Yahu seni seçip kendini mi elesin? Saçmalık
elendi de gitti....son 3 aydır misafirdi zaten orda
Şimdi siz halaaa bu programın survivor güç ve güçlü olan yarışması olduğunu iddia ediyorsunuz. yarışmacının birisi çıkıyor altı dokunulmazlığın beşini kazanıyor aynı zamanda yarış kazanma oranında ilk sırada olmasına rağmen vay efendim oyu az diye eleniyor. bu nasıl bir saçmalık böyle Acun bey siz en iyisi youTube dan fenomenleri çağırıp göstermelik bir kaç oyun oynatın ve ona göre en fazla kimin SMS kitlesi varsa ona kazandırın
HER SENE ANLAMSIZ BİR HAKSIZLIK OLUYOR. SERCAN GİBİ BİR YARIŞMACI SİSTEMDEKİ HATA SALAKÇA BİR SİSTEM YÜZÜNDEN GİTTİ. S ÇYM..YAPTIĞINIZ ORGANİZASYONA ADELETE BAK ADAM SON 2 HAFTADA 5 DOKUNULMAZLIK ALIYOR 3 HAFTAKİ ÖNCEKİ SMS LE ELENİYOR.
Geri Dön