Survivor'da Hikmet ile Yusuf kavgası sonrası olay iddia: 'Survivor hayatı bitebilir'

Survivor'da Hikmet ile Yusuf arasında yaşanan kavga, TV8'de yayınlanan 'Survivor Ekstra' programında gündemin ilk sırasındaydı. Furkan Dede, olayı yorumlarken Hikmet'in Survivor hayatının bitebileceğini öne sürdü.

Survivor'da Hikmet ile Yusuf kavgası sonrası olay iddia: 'Survivor hayatı bitebilir'

Survivor Türkiye Yunanistan ödül oyununda büyük bir gerginlik yaşandı. Hikmet ve Yusuf arasındaki kavgayı ise TV8 ekranlarında Survivor yorumcuları değerlendirdi.

Furkan Dede'nin, Yusuf-Hikmet tartışmasına ilişkin açıklaması şöyle:

"Şu görüntülerden 'diskalifiye çıkma ihtimali var mı?' derseniz, var. Eğer sen Survivor'a katılıyorsan sinirlerine hakim olacaksın. Burası bir sınav. Hikmet için konuşuyorum, bu zamana kadar inanılmaz bir performans gösterdi. Bir yanlış hareketiyle tüm Survivor hayatını bitirebilir. Bir futbolcu 10 gol de atsa, kırmızı kartlık hareket yapınca verilir mi verilmez mi? Burada da o durum var.

12jpg

'ACUN AĞABEY BİZE BAĞLANDIĞI ZAMAN DEDİ Kİ...'
"Geçen sefer Acun Ağabey bize bağlandığı zaman 'Fiziki müdahale ile ilgili değerlendirirken olayın öncesine sonrasına neler olduğuna bakıyoruz. Yani olayı tümüyle değerlendiriyoruz. Tehdit varsa bu adamın burada daha fazla durmasına gerek yoktur diye düşünülebilir' dedi."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Zaten izlenmiyor üç ün birini diskalifiye eder ancak..
survivor yorumcusu diye bir meslekte icat oldu
Bugüne kadar ki en berbat sezonu orda da hareketi getiri bence hikmet yusuf daha çocuk hareket yapan doğru fiziki teması uygulayan da Hikmeti niye atıyormuşki Reyting zaten yerlerde acun bu sene bitti
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler