MAGAZİN

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 25 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 25 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını mavi ve kırmızı takım birer defa kazandı. Böylece iki takımdan da birer yarışmacı elemeye kaldı. Survivor son bölümde ise sms oylaması birincisi olan yarışmacılar, diğer eleme adaylarını belirledi. Peki Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi?

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 25 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor Türkiye'nin son bölümünde ada konseyinde sms birincileri yeni eleme adaylarını belirledi. Sms oylaması sonuçlarına göre en az oyu alan yarışmacı Survivor'a veda etti.

SURVIVOR'DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta sms halk oylaması sonuçları Acun Ilıcalı tarafından ada konseyinde açıklandı. Mavi takımda sms oylaması birincisi Poyraz, ikincisi ise Ayşe oldu. Kırmızı takımda sms oylaması birincisi Batuhan oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını mavi ve kırmızı takımlar birer defa kazandı. İki takımdan birer eleme adayı çıkarıldı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım strateji yaptı. Ortak karar alan mavi takım, yüksek oy aldığı için eleme adayı olarak Poyraz’ı seçti.

kırmızı
İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım ise Pazar günü oylama ile eleme adayı olarak Aleyna Çalışkan’ı seçti.

aleyna1

Survivor mavi takımda sms oylaması birincisi olan Poyraz'ın eleme adaylığı düştü. Birinci olan Poyraz yeni eleme adayını belirledi ve "Oyuna güvendiğim için Steven diyorum" dedi. İkinci olan Ayşe ise Merve Aydın'ın ismini söyledi.

mavi

Kırmızı takımın sms birincisi olan Batuhan ise Berkay'ı eleme adayı olarak belirledi.

berkay

Böylece bu haftanın eleme adayları Aleyna Çalışkan, Merve Aydın, Steven ve Berkay oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan Aleyna Çalışkan, Merve Aydın, Steven ve Berkay arasında sms oylamasında en az oyu alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor'dan bu hafta elenen yarışmacı mavi takımdan Merve Aydın oldu.

merveaydın1

MAVİ TAKIMDA STRATEJİ PİŞMANLIĞI

Merve Aydın'ın duygusal vedasının ardından ise mavi takımda büyük üzüntü yaşandı. Merve'nin vedasının ardından pişmanlık yaşayan Poyraz "İnanılmaz strateji yapıyoruz gerçekten" itirafından bulundu.

mervee2

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında ise Poyraz'ın "Bu hafta da hesaplar tutmadı. Kaybeden biz olduk ve Merve'yi kaybettik" sözleri dikkat çekti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön