MAGAZİN

Survivor'da Ramazan Bayramı sürprizi! Acun Ilıcalı: Survivor tarihindeki bir ilki beraber yapacağız

Survivor'da Ramazan Bayramı sürprizi! Acun Ilıcalı: Survivor tarihindeki bir ilki beraber yapacağız

Survivor 2020 yarışmasının 84. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'da bu hafta Ramazan Bayramı nedeniyle eleme sisteminde değişiklik yapıldı. Survivor'da dokunulmazlık oyunu ve ilk eleme adayının belli olacağı konsey heyecanın yaşanacağı bölüm 22 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek. Bayram haftasına özel sürprizler hazırlayan Acun Ilıcalı'nın "Survivor tarihindeki bir ilki beraber yapacağız" sözleri yarışmacıları heyecanlandırdı. İşte Survivor yeni bölüm fragmanı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'de bu hafta Ramazan Bayramı nedeniyle eleme olmayacak. Ünlüler ve gönüllüler takımları 2 hafta boyunca 4 dokunulmazlık oyunu oynayacak ve bu oyunlar sonrasında 4 eleme adayı çıkacak. Survivor'da normalde cumartesi ve pazar akşamları ekrana gelen dokunulmazlık oyunu ve konsey bölümleri ise bu haftaya özel olarak 22 Mayıs Cuma ve 23 Mayıs Cumartesi akşamları yayınlanacak. Ramazan Bayramı'nın 1. günü olan 24 Mayıs Pazar akşamı ise Acun Ilıcalı bir ilke imza atacak ve Survivor yarışmacılarıyla birlikte bayrama özel bir bölümü yayınlayacak.

"EN GÜZEL BAYRAM PROGRAMLARINDAN BİRİNİ YAPACAĞIZ"

Survivor'ın Cuma akşamı ekrana gelecek olan yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın sözleri dikkat çekti. Dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ilk eleme adayının belli olacağı konseyde açıklamalar yapan Ilıcalı'nın "Bayram haftasını nasıl geçireceksiniz? Planımız Türk televizyon tarihinin en güzel bayram programlarından birini yapmak. Survivor tarihindeki bir ilki beraber yapacağız" sözleri yarışmacıları adeta sevinçten havaya uçurdu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Sayın Acun Bey Cenabı Allah Kürtçe dilini Verdi Sen neden egeller oluyorsun TRT 6 kanalı 24 saat kürtçe şarkılar söyleniyor TV8 neden hiç görmedim ses yarışması hiç izin vermedin Bu Irkçılık değilmi Unutmayın acun bey kanal sahibi olabilirsin zengin olabilirsin Allah bana verdiği bir dili sen susturamazsın Allah huzurunda bunun hesap verirsin Bu halka da verirsin IRKÇILIK kütü birşeydir Açık bunu herkes fark ettirdir Ersin annesi Gibi yada O ses kürtçe yasaklaman Bunun gibi 4-5 tane Sevilen kişisin bizde seni seviyoruz Yıllardır seni ailece izliyorduk ama bu davranışlar hoş değ
tatavayı kes tantanayapma
Geri Dön