MAGAZİN

Survivor Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur küvet pozunu eleştirenlere ateş püskürdü!

Survivor Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur küvet pozunu eleştirenlere ateş püskürdü!

TV 8 ekranlarında 1 yıl boyunca yayınlanan Ütopya programıyla üne kavuşan Kurretülayn Matur geçtiğimiz günlerde paylaştığı küvet pozuyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Kendisini eleştirilenlere fenomen yarışmacı Semih Öztürk’ün eşi çok sert cevap verdi. Kurretülayn Matur kendisini eleştirenleri sosyal medya hesabından ifşa etti.

Ütopya yarışmasında tanıştığı Semih Öztürk’le olan ilişkisini bir küs bir barışık şekilde uzun yıllarca yürüten Matur sonunda muradına erdi. 19 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşen nikah töreniyle dünya evine giren Kurretülayn Matur eşiyle beraber Fethiye tatiline çıktı. Tatilden romantik karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşan ikiliden Kurretülayn Matur’un küvet pozu tepkilere yol açtı. Sosyal medya fenomeni Instagram hesabından içi köpük dolu bir küvette çıplak poz verdiği kareleri yayınladı. Paylaştığı fotoğrafın ardından Matur kendisine gelen tepkileri sert sözlerle karşıladı.

‘İÇİNİZİ KEMİRSİN’

Fotoğrafına ‘ucube gibisin aynı’ yorumunu yapan takipçisini sosyal medya hesabından ifşa eden Kurretülayn Matur sert sözler sarf etti. Matur yaptığı paylaşımda, “Ne çok kadın saldırdı bu paylaştığım görsele. Hasetinizden ne yapacağınızı şaşırmışsınız. Bu hesapları engellemeyeceğim. Bakıp bakıp içinizi kemirsin hesetiniz” notunu düştü.

kurretülayn matur

Yorum yapan kişileri engellemeyeceğini belirten Matur, “Madem nefret ediyorsunuz niye takip ediyorsunuz. Hiçbirinizi engellemeyeceğim ama buradan ifşa edeceğim. Görüp kudurmaya devam edin. Hesetinizden ne yapacağınızı şaşırdınız” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Millet delirdi iyicene , param var catir catir yiyorum diyen mi ararsiniz , erkek ten kadina dönüp bentley aldim diyen mi dersiniz , cocuguma ozel hoca tuttum diyen mi dersiniz. Parasi olan eskiden gostermezdi simdi olan param var hasetinizden catlayin diyor.
bunlar hep Açlıktan oluyor. Millet Aç
@tatilbanayakisiyor Herhangi bir akıma, partiye inanmayan, kendini Atatürkçü, İslamcı, ateist, aktivist vb. hiçbir ifade ile tanımlamayan, evrensel bir kimse olarak söylüyorum ki, bizim ülkede açlık değil, fakirlik var. Açlık yok. Uzun süre sokaklarda kaldım. Kendimde de kaldığım bölgedeki diğer insanlarda da en az sorun olan şey yemekti belki de. En büyük sorun ise ev, yatacak yer ve uyku idi. Bizim ülkede, insanlar ev konusunda çok sorun çıkarıp pintilik yapsa da yemek konusunda aynı değildirler. Doğruyu söylemek gerekirse bu coğrafyada açlık olması zor. Evsizlik olur ama açlık olmaz!
İYİCE ZIVANADAN ÇIKTINIZ SIRADA NE VAR EDEP HAYA YOKSUNLARI............
Resmi kim çekti.
Geri Dön