MAGAZİN

Survivor'da kim elendi? İşte yanıtı...

Survivor'da kim elendi? İşte yanıtı...

Survivor'da pazartesi akşamı yapılan eleme gecesi nefesleri kesti. Peki Survivor'dan kim elendi? Detaylar haberimizin içinde...

Survivor eleme gecesinde Tuğba Özay'ın SMS birincisi olması dengeleri alt üst etti. SMS ikincisinin de elenme adayı söyleme hakkına sahip olacak olması geceye damgasını vurdu. Yaşanan gelişmeler ile Yunus Günce'nin yanında iki isim daha elenme potasına girmiş oldu. Survivor'da ünlüler takımının en çok oy olan ikinci ismi de Ezgi olunca elenme konseyinde bütün hesaplar karıştı. Tuğba Özay eleme potasından çıkıp Mehmet'in adını söylerken, Ezgi'de Nagihan'ın adını söyleyerek eleme potasına üçüncü ismi çıkarmış oldu..

Bu üç ismin arasında SMS sıralamasında en düşük oy alan isim olan Mehmet adaya veda eden isim oldu.

İşte 12 Nisan Survivor oylama sıralaması

  1. Tuğba Özay

  2. Ezgi Avcı

3.Yattara

4.Yunus Günçe

  1. Nagihan Karadere

  2. Mehmet Özay Elendi

    MEHMET ÖZYAY KİMDİR?
    Mehmet Özyay... Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda pozitif bir profil yansıyor.Survivor'a İngiltere'den katılan Mehmet bir gurbetçi çocuğu. İngiltere Aston Villa doğumlu olan Mehmet, bir kaç yıldır Kıbrıs'ta yaşıyor.Türkçesi pek de iyi olmayan 'Spartalı' Mehmet, bunun hem İngiltere hem de Kıbrıs'ta uzun yıllar kalmasına bağlı olduğunu düşünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön