MAGAZİN

Tarkan kızı Liya'yı paylaştı! 'Liya’nın ilk söylediği kelimelerden biri...'

Tarkan Instagram paylaşımıyla beğeni topladı. Megastar Tarkan, kızı Liya'nın ilk söylediği kelimelerden birisinin "Ağaç" olduğunu açıkladı.

Tarkan kızı Liya'yı paylaştı! 'Liya’nın ilk söylediği kelimelerden biri...'

Tarkan, doğa katliamlarına karşı sesini yükselten, her fırsatta doğayı savunan ünlü isimlerden biri... Son olarak Kaz Dağları paylaşımıyla da gündem olan Tarkan son paylaşımıyla dikkat çekti.

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında baba olan Tarkan’ın kızı Liya da babasına benzeyecek gibi… İkili, baba kız doğa yürüyüşü yaptı. Bu yürüyüş sırasında çekilen fotoğrafı Tarkan, Instagram hesabında paylaştı.

tarkann-660x399

Tarkan, kızının söylediği ilk kelimelerden birisinin “Ağaç” olduğunu açıklayarak, “Baba kız doğa yürüyüşleri... Liya’nın ilk söylediği kelimelerden biri “ağaç”tı... Galiba bir doğacı daha yetişiyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ağaç dikim kampanyasında sesini duymadık hiç. üstelik kaz dağları diye anırırken ordan villa aldığının haberleri çıkınca dilini ısırmış gibi sustun
yaşlandı artık Türkiye'de kazandığını Amerika'da yemek türk milletine saygısızlık. milletin parasınıamerikada yemek hiç hoş değil
en önemli konu aslında doğal yaşamı desteklemek lazım ülke bazında
Geri Dön