MAGAZİN

Tek sözüyle bölüm başı 96 bin TL'yi reddetti

Songül Öden, gözlerden uzak aşk yaşadığı Kerem Alışık'la kariyeri konusunda da işbirliği yapıyor.

Tek sözüyle bölüm başı 96 bin TL'yi reddetti

Öden, Özcan Deniz'le 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisinde başrol oynaması için gelen teklifi, sevgilisi izin vermeyince reddetti.

Yapımcılığını Saner Ayar'ın ortağı olduğu O3 Turkey'in üstlendiği, başrolünde Özcan Deniz'in oynayacağı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiyle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Yönetmen koltuğu için daha önce Atıl-Ulaş İnaç kardeşlerin ve 'Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam'ın yönetmeni Altan Dönmez'in adı geçtiği dizi için Özcan Deniz, bölüm başı 96 bin TL ücret karşılığında karagül'le yollarını ayırmıştı.
Yeni parteneri kim olacak?

Özcan Deniz'in yanında rol alacak kadın başrol içinse ilk teklifini Songül Öden'e götürdüğü öğrenildi. İddialara göre Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizileriyle Ortadoğu'da da çok geniş bir hayran kitlesi olan Songül Öden, senaryoyu uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kerem Alışık'la birlikte okudu. Alışık'ın "Daha yaratıcı ve özgün hikayelerde rol almanı isterim" sözleri üzerine, Öden başrolü reddetti.

Özcan Deniz'in yeni partnerinin ise Belçim Bilgin ya da Ceyda Düvenci olacağı öne sürülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
reddedilen para haftalık 96.000 lira...neymiş, manitası kerem alışık ""daha yaratıcı ve özgün hikayelerde rol almanı isterim"" demiş..yemişim yaratıcı-özgün hikayeyi...bu ülkenin asgari ücretlisi, işçisi--memuru--emeklisi-- üniversite mezunu, iki lisan bileni, üç kuruş maaşla inim inim inliyo...sabah körü evden çıkıp, trafikle-işle-güçle cebelleşip-it gibi çalışıp-akşam pestil gibi evine geliyo...hanım efendi de 96.000 lira haftalığı reddediyo...neyse ağzımızı bozmayalım...
aynen katılıyorum.... sevgiliden ayrılınca da kafayı duvarlara vurur
sanki ömür boyu sevgilisi bakacak ona
Kereme kim o teklifi götürecek konuşma özürlü herif .. kıskançlık sadece!!
Geri Dön