SPOR

CANLI

Trabzonspor 7. şampiyonluğunu ilan etti

Trabzonspor şike tartışmalarıyla ilgili yeni bir adım attı, kulübün internet sitesindeki şampiyonluklar bölümüne 2010-2011 sezonunu da ekledi.

Trabzonspor 7. şampiyonluğunu ilan etti

Trabzonspor Kulübü, Muharrem Usta’nın başkan seçilmesinin ardından, şike süreci ile ilgili adımlar atılmaya devam ediyor.

UEFA Temyiz Kurulu’nun Trabzonspor’un başvurusunu reddetmesinin ardından Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) başvuran kulüp, bugün de ilginç bir adım attı.

Trabzonspor’un internet sitesinde "Başarılarımız" başlığı altındaki lig şampiyonlukları bölümüne, 2010-2011 sezonu da konuldu; kulübün elde ettiği şampiyonluk sayısı da 6’dan 7’ye çıkartıldı.

DAHA ÖNCE OTOBÜSE KUPAYI SİMGELEYEN KUPA KONULMUŞTU

Trabzonspor, Sadri Şener’in başkanlığı döneminde de takım otobüsünün üzerinde bulunan 6 kupaya 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu simgeleyen 7. kupayı işletmiş, ayrıca Hüseyin Avni Aker Stadyumu protokol tribünü önüne de 7 lig şampiyonluğu kupasının bulunduğu tabelayı koymuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 164 yorum
AÇ TAVUK KENDİNİ DARI AMBARINDA SANIRMIŞ.ÇOK İSTİYORLARSA 10 TANE DAHA YAZSINLAR.BİR ŞEY İFADE ETMEZ.FB Yİ OGÜN SUÇLAYANLAR BUGÜN FUTBOL HAYATLARI BİTTİ.UTANÇLARINDAN TOPLUM İÇİNE ÇIKAMIYORLAR.FB YE ÇAMUR ATANLAR HAPİSLERDE HESAP VERİYORLAR YADA ALDIKLARI RÜŞVETLERİN CEVABINI VEREMİYORLAR.
fenerbahceniz yerin dibine girsin. haksızlıkla alınan kupayı sahipleniyorsunuz. insanların içindeki milli takım sevgisini öldürdünüz. yazıklar olsun
Bende 32.şampiyonluğumu ilan ettim ama takan yok
Hacıosmanoğlu gönderildi sıra aziz yıldırım ve yıldırım demirörende futbola zarar veren herkes gitmeli.
@yusufsafak_2014 sana ne oldu fransızmısın?
Takım
O
Av
P
Geri Dön