Tuğba Ekinci ağzını bozdu! 'Askerlikten kaçan pislikler...'

Açıklamaları ve sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiren şarkıcı Tuğba Ekinci askerlerimize yapılan hain saldırının ardından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

Tuğba Ekinci ağzını bozdu! 'Askerlikten kaçan pislikler...'

Zaman zaman yaptığı siyasi paylaşımlarla gündeme gelen Tuğba Ekinci, İdlib'deki hain saldırının ardından sosyal medya hesabı Instagram'dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Ekinci askere gitmeyenler için söylediği sözlerle gündem oldu. Ağzını bozan Ekinci açıklamasında "Adamlığınızdan utanın askerlikten kaçan gitmemiş, eli silah tutmamış hala bu vatanın erkeği zanneden i... kılıklı erkek müsvetteleri, pislikler, kadın adamlar sizi bu ülkenin suyunu ekmeğini yemeyeceksiniz ben buna izin vermeyeceğim görüşüceğiz" dedi.

eaeae

Yaptığı bu açıklamayla sosyal medyada gündem olan Ekinci ayrıca "Beni kutu bebeği sananlar hep yanılmıştır; elime silah aldığımda anlaşılmam daha netleşir" diyerek takipçilerini şaşırttı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
doğru sözler söylemişsin fakat o çok sevdiğin erdoğanın oğullarıda gitmedi hatırlatırım darılmasın sonra sana .
o simdi asker diye sarki yapip her sehit haberinde yorum yapmayi kendine vazife sanan,buradan da kendine ekmek cikarmaya calisan birisin.
yav he he
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler