MAGAZİN

Tuvana Türkay'dan aşk yorumu: Ben sadece onu bekliyorum

Son olarak final yapan Kağıt Ev dizisinde rol alan Tuvana Türkay, bir dergiye röportaj verdi. Aşk hakkında fikirler sorulan Tuvana Türkay, “Sevince her şeyi unutuyorum” dedi.

Tuvana Türkay'dan aşk yorumu: Ben sadece onu bekliyorum

Kanal D’de yayınlanacak ‘Çember’ sinema serisiyle ekrana gelecek Tuvana Türkay, Laurentius dergisine kapak oldu. Oyuncu, “Aşık olunca Tuvana Türkay nasıl bir kadın oluyor?” sorusuna, “Sevince; çok korumacı, az konuşan ve sahiplenici bir yapıda oluyorum. İşi, gücü, kendimi, her şeyi unutuyorum. O temiz hissi, gerçek bir bakışı anlarsınız. Ben sadece onu bekliyorum” yanıtını verdi.

6129cce566a97ca85c796d53

TUVANA TÜRKAY: HAYATIN AKIŞINDAYIM

Yer aldığı projelerle adından söz ettiren Türkay, “Oyunculuktaki hedefleriniz nelerdir?” sorusuna ise “Kendime hedef koyan biri değilim. Hayatın akışındayım. Ben sadece elimdekini en kıymetli hale getirmeye çalışırım. Sonucunun kendi açımdan başarılı oluşu ise mutluluk ve tatmin olmam için yeterlidir. Kısacası mutluysam, başarı veya başarısızlık değerlendirmesi yapmam.” cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bizde yedik. Sen sadece parayı şöhreti bekliyorsun. Sadece sizde değil birçoğu. Ne aşkı ne sevgisi ne sadakati yapmayın lütfen.
Köşeyi dön sağdan devam et 100 metre ilerde bekliyorum, tesadüfmüş gibi yaparız
Geri Dön