TV8'e çıkan Atakan Kayalar'dan dikkat çeken açıklama: Gaipten sesler duyduğum anda...

Türkiye'nin gündemin oturan Atakan Kayalar'ın konuk olduğu bir canlı yayında kullandığı ifade büyük tartışma yarattı. Atakan'ın bu videosu, kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.

10 yaşında olmasına rağmen 5 ayda okuduğu 250 kitap, konulara yaklaşımı, tavırları ve hareketleri ile Türkiye'nin gündemine oturan Atakan Kayalar'ın sosyal medyada paylaşılan bir videosu büyük yankı uyandırdı.

"ONLARI DA BİR GÜN OKUTACAĞIM"

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Gel Konuşalım' programının canlı yayın konuğu olan Atakan Kayalar, anne-babaların çocuklarına kitap okumaları nasihatinde bulunduğunu belirterek "Ama kendileri okumazlar. Onları da bir gün okutacağım" ifadelerini kullandı.

NE DEMEK İSTEDİ?

Atakan Kayalar, bu açıklamalarından sonra yeniden mikrofona yönelerek "Gaipten sesler duyduğum anda" şeklinde bir cümle daha kurdu. Stüdyodakiler ve ekran başındakiler Atakan'ın bu çıkışına bir anlam veremedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 196 yorum
Çocukta ağır bir kişilik bozukluğu var.Tedavi ettirilmeli
@trespasser34 nerden bildin de kuyrugunun altindan salladin, kücücük sabiye iftira attin? Hayir mi psikolog falan misin ki öyle de olsa oyle 50 sn.de böyle seyler bilinmez.
@trespasser34 gorkuyormusun cocuga birileri giydirmis 10 beden buyuk gomlegi oda komik duruyor. sacmaliyor.
@inklusion_attitude_1958 Evet çocuk sabi,küçük ama bu rahatsız olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef.Röportajda annesine söylediklerini duymadınız mı? "Seni şöyle alalım" diyor bacak kadar boyuyla.
@trespasser34 @trespasser34 Bencede zekilikle ilgili bir durum değil kesinlikle kişilik bozukluğu var kurduğu cümleler yetişkin veya zeki bir insanın kuracağı cümleler değil gösteri yapmak için kullanacağı cümlelerdir o kadar zeki olsa bunu rahatlıkla anlar ona göre uslup takınırdı.
Şizofreni başlangıcı olabilir Yada birilerinin Projesi
bence uzaktan kumandalı araba,onu çocukluğuna geri getirir,bu kadar basit
Testlere tabi tutularak üstün zekalı tanısı olan bir çocukla hiç vakit geçirdin ? büyük çoğunluğu bu şekilde. hiç görmedin ve bilmiyorsan boş yapma.
@trespasser34 madam gaybden bahsediyor minik beyinli
@trespasser34 üstün çocuk değil bu çocukta bir yapısal bozukluk olabilir.Gözlerinin bakışı ve yapısı o yaş grubunun ilgisi dışında davranışı ve isteği yok.Ne kadar zeki olursa olsun uzmanlar her bireyin bılunduğu yaş grubuna göre eğitim öğretim sosyal gelişimcişik vb öğretileri alması gerektiğidir. Mesela 80 yaşında bir dede 20 lik bir eş isterse çok abes değil mi.Yada 80 yaşında bir dedenin ateri oyunları oynaması da gariptir. zaten diyor gaipten ses duyuyorum onu konışturan cin lerdir.
OKUMAYI BIRAK ADAM OLMAYA BAK. HER TARAF OKUMUŞ ZIR CAHİLDEN GEÇİLMİYOR .
senin olmadığın belli aksine ortalik okumayan, bilmeyen ama her konuda fikri olan senin gibilerden geçilmiyor
@nadirkemal777 eğitim demek okula gitmek değildir. hakikati görmektir. kimin hakikati gördüğüde illaki okuyanlardan çıkacak diye bir şey yoktur .M K ATATÜRK .
OKUMUŞLARLA ŞU BİZİM İNSANIMIZIN ALIP VEREMEDİĞİ NEDİR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL BİR BAKIN GELİŞMİŞ ÜLKELERE EĞİTİMLİDİR HEPSİ ŞU BEĞENMEDİĞİNİZ İRAN DA BİLE KADINLARIN OKUMA YAZMA ORANI TÜRKİYEDEN YÜKSEKTİR
annesine "tamam tamam seni öyle alalım biz" diyen çocuktan ne adam ne de bir halt olur, filozof milozof hiç olmaz, boşuna vakit harcamayın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler