Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ünlü futbolcu Michael Owen, kızı Gemma’nın Love Island yarışmasındaki öpüşme sahnesini görünce tepkisiz kalamadı

  ITV2’de yayınlanan flört programı Love Island (Aşk Adası) tüm hızıyla devam ediyor. İngiltere’nin en çok konuşulan realite şovlarından biri olan programın son bölümüne eski futbolcu Michael Owen’in kızı Gemma’nın kucak dansı damga vurdu. Gemma’nın programdaki dansı sosyal medyada gündem olurken babası Michael de duruma tepkisiz kalamadı.

  İngiltere’nin popüler evlilik programlarındna biri olan Love Island (Aşk Adası) yeni sezonunda da çiftlerin özel anlarını televizyon ekranına getirmeye devam ediyor. Yarışmacıların beraber kaldıkları villada cinsel ilişkiye girdikleri görüntülerin yayınlanmasıyla popüler olan yarışmanın son bölümüne İngiltere’nin eski futbolcusu Michael Owen’in kızı Gemma damga vurdu.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

  1

  Siyah tanga elbisesiyle erkek yarışmacıların karşısına çıkan Gemma, müzik eşliğinde dans etti. Erkek yarışmacılara kucak dansı yapan Gemma, yarışmacılardan Luca Bish ile öpüşmeye başladı. Programının son bölümünün sosyal medyada gündem olmasından sonra babası Michael Owen kendi Twitter hesabından ilk tepkisini gösterdi.

  kapak sosyal medya1

  Futbol ikonu, 19 yaşındaki kızının seksi bir meydan okumanın parçası olarak siyah tanga bir elbise giyerek ITV2 flört programında görünmesinden birkaç dakika sonra Twitter'da paylaşım yaptı.3,7 milyon takipçisi karşısında iki eliyle gözleri kapatan bir yüz emojisi yayınladı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler