MAGAZİN

Ünlü oyuncu Hollywood'da

'Dead Life' (Ölü Hayat) filmi için kamera karşısına geçen Elles, bir Hollywood yapımında oynadığı için çok şanslı olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu Hollywood'da

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde 'Caroline' karakteriyle şöhrete kavuşan Alman oyuncu Wilma Elles büyük bir başarıya imza attı. Son olarak TRT 1'de ekrana gelen 'Gurbette Aşk' dizisinde oynayan Wilma Elles, hayallerini süslediği Hollywood filminde kamera karşısına geçti.

İki yıldır birlikte olduğu Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş'le ağustos ayının sonunda nikâh masasına oturmaya hazırlanan Elles, 'Dead Life' (Ölü Hayat) filmi için bir haftadır kaldığı Los Angeles'tan İstanbul'a döndü. Hollywood filminde oynadığı için heyecanlandığını söyleyen Elles, "Ne şanslıyım ben... Allah'a şükürler olsun" diyerek twitter'da duygularını yazdı. Elles, filmde bir aşk sahnesinin çekim öncesi klaketin önünde poz vererek, "Çekim" notunu düştü.

OYUNCULUK EĞİTİMİ

Türkiye'de oynadığı diziler ve filmlerden sonra Wilma Elles'in Amerika'da eğitim almaya başladığı öğrenildi. Elles'in 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinden sonra iki ayda bir Los Angeles'e gitmesinin sebebi oyunculuk eğitimi olduğu ortaya çıktı. Elles, dizisi ve sinema filmi çekimi olmadığı zaman Los Angeles'a giderek oyunculuğunu geliştiriyor. Bazı seyahatlerine Elles'e sevgilisi Kerem Göğüş de eşlik ediyor. Elles hem oyunculuk dersi alıyor hem de tatil yapmış oluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler